Nowe Grado z serii SR X dostępne już w naszym salonie

 

Historia SR80x zajmuje szczególne miejsce nie tylko w naszych uszach, ale także w uszach setek tysięcy słuchaczy. Pierwsza para została zbudowana w 1991 roku i bez niej nie byłoby nas tu dzisiaj. Ze swoją sceną dźwiękową, światowej sławy średnim zakresem i szybkością, SR80x jest godny bycia najdłużej działającymi słuchawkami Grado.

Głośniki Grado mogą ujawnić nowe nuty i szczegóły w utworach słyszanych setki razy. Przetwornik i obudowa pracujące w tandemie reagują na wibracje dźwięku i praktycznie eliminują zniekształcenia przejściowe. Pełne treści wokale i doskonała dynamika uzupełniają charakterystykę muzyczną, która jest wydobyta na światło dzienne dzięki ekstremalnej czystości i szerokiemu zakresowi SR80x.

Wraz z głośnikami, kable i pałąk zostały przeprojektowane dla SR80x. Teraz umieszczony w bardziej wytrzymałej obudowie, 4-żyłowy kabel jest wyposażony w super wyżarzony drut miedziany, który zapewnia lepszą czystość sygnału audio. Nowy pałąk ma więcej poduszek, co zapewnia wygodniejsze wrażenia.