O nas

Jesteśmy firmą, która skupia swoją uwagę na wysokiej jakości sprzęcie audio-video. W pełni rozumiemy znaczenie terminów high fidelity oraz high-end, dlatego wiemy jak ważny jest dobór odpowiednich urządzeń, ich właściwe podłączenie i ustawienie, okablowanie, jakość odtwarzanego materiału oraz szereg innych mniej lub bardziej ważnych elementów, które wpływają na efekt końcowy.

 

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też swoją ofertę skupiamy tylko na starannie wybranych i wyselekcjonowanych urządzeniach renomowanych marek, wcześniej sprawdzonych i posiadających pełną gwarancje na terenie kraju. Oferujemy systemy zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynających przygodę ze światem audio jak i dla tych którzy pierwsze kroki mają już za sobą i są już bardziej zaawansowanymi audiofilami.

Co nas wyróżnia?

  • Indywidualne podejście do każdego klienta,
  • Profesjonalne doradztwo
  • Pomoc w konfiguracji i podłączeniu sprzętu.

 


Zapraszamy do naszego sklepu internetowego wszystkich miłośników dobrej muzyki. Jeżeli potrzebujesz fachowego doradztwa, profesjonalnej obsługi i szybkiej wysyłki - dzwoń, klikaj i nie szukaj dalej.

Posiadamy także salon hifi w Krakowie, do którego serdecznie zapraszamy. W naszym salonie można odsłuchać wybraną konfigurację sprzętu, porównać wybrane modele słuchawek lub przyjść i po prostu porozmawiać o sprzęcie audio i napić się dobrej kawy.


 
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU

HIFISTATION
ul. Krowoderskich Zuchów 16 L.U. 11
(Budynek Torre Verona)
31-272 Kraków

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH: 10.00 - 18.00
SOBOTY: 10.00 - 14.00
 

 

Muzyka to nasza pasja! Zapraszamy!


ZESPÓŁ HIFISTATION