Metody płatności w Hifistation.pl


Przelew na konto:

Płatność przelewem na konto to wygodny i najtańszy sposób zapłaty za zamówienie. Przelewu można dokonać z każdego banku lub na poczcie. W tytule przelewu prosimy wpisać numer swojego zamówienia otrzymanego mailem. W momencie wpływu pieniędzy na konto sklepu Hifistation, zamówienie zostaje przekazane do realizacji.

Dane do przelewu:
 
Strefa HFS Grzegorz Kropiwnicki
ul. Krowoderskich Zuchów 16
31-272 Kraków

(mBank) BRE BANK SA:
76 1140 2004 0000 3302 6827 8829


Informacje wymagane dla przelewów z innych krajów niż Polska:

Kod SWIFT: BREXPLPWMBK
IBAN: PL76114020040000330268278829

 


PayU:

Zapłacisz wygodnie i szybko dzięki popularnym płatnościom internetowym PAYU. Możesz zapłacić kartą, przelewem, bez prowizji i opłat, szybko i bezpiecznie. Płatności realizowane przez system PayU realizowane są w czasie rzeczywistym, co realnie przyśpiesza realizację zamówienia w sklepie. Ponadto PayU objęte są Programem Ochrony Kupujących (POK), który poza wygodą, szybkością i bezpieczeństwem płacenia gwarantuje klientom bezpieczeństwo transakcji.

 


PayPal: 

Umożliwiamy wygodne i szybkie płatności przez popularny serwis PAYPAL. Płać łatwo i bezpiecznie, dzięki temu, że w portalu PayPal masz swoje konto, zapomnij o wprowadzaniu numerów kart i danych. Płacąc w ten sposób, wpisujesz Tylko swój adres e-mail i hasło. Wygodnie i bezpiecznie.

 


Gotówka przy odbiorze - pobranie:

Wybór płatności za pobraniem umożliwia zapłatę za zamówienie w chwili jego doręczenia przez kuriera. Kwota pobrania jest zawsze zgodna z kwotą podaną w e-mailu wysyłanym do Klienta po złożeniu zamówienia.
Płatność za pobraniem możliwa jest tylko do łącznej kwoty 12 000,00 zł.

 


Zakup na Raty:

W celu zrealizowania zakupu na Raty (Współpracujemy z firmą: Santander Consumer Bank S.A.) prosimy o skontaktowanie się z obsługą sklepu w celu wygenerowania wniosku online i przeprowadzenia przez system ratalny.

 


W naszym sklepie stacjonarnym przyjmujemy płatność:

  • Gotówką
  • Kartą
  • Zakup na raty (współpracujemy z firmą Santander Consumer Bank S.A.)

 

Terminy Płatności

 

Przelew bezpośredni (PayU)

Bezpośrednio po złożeniu Zamówienia Klient zostaje przeniesiony do strony płatności. Czas na zaksięgowanie wpłaty wynosi 20 min. Po tym czasie Klient jest przeniesiony w celu dokonania ponownej płatności (otrzyma email z taką informacją). W przypadku braku wpłaty po 3 dniach Zamówienie jest anulowane. W przypadku uiszczenia zapłaty Towar jest wysyłany do Klienta.

 

Przy odbiorze dostawa Inpost (paczkomaty)

Płatne przy odbiorze Towaru. Towar oczekuje w paczkomacie do 72 dni od dostarczenia. W przypadku nie odebrania Towaru następuje zwrot do Usługodawcy.

 

Przy odbiorze (gotówka) - dostawa DPD

Płatne przy odbiorze gotówką kurierowi. Kurier podejmuje maksymalnioe 2 próby doręczenia towaru. 

 

Przy odbiorze (gotówka) dostawa Hifistation

Płatne przy odbiorze gotówką pracownikowi sklepu.

 

Przelew (tradycyjny bankowy)

Po złożeniu Zamówienia Klient otrzymuje email z numerem rachunku, na które powinien dokonać przelewu. W przypadku wpływu należności za zamówiony towar na rachunek firmy towar zostaje wysłany. W przypadku braku zapłaty po 7 dniach od złożenia Zamówienia Zamówienie jest anulowane.

 

Raty przez Internet

Klient wypełnia wniosek kredytowy. W przypadku przyznania kredytu sklep Hifistation.pl otrzymuje środki z Banku i wysyła towar klientowi.

 

Przy odbiorze w sklepie fizycznym (karta płatniczą, gotówka)

Płatne przy odbiorze kartą płatniczą. Salon stacjonarny Hifistation.pl posiada terminal płatniczy.