1. 12% rabatu na cały asortyment na nasze urodziny

  Obchodzimy 12 urodziny naszego sklepu internetowego, więc dla naszych klientów przygotowaliśmy rabat w wysokości 12%, który zostanie automatycznie odjęty od wartości koszyka przy składaniu zamówienia. informujemy również że rabaty i promocje nie łączą się.
 2. Mytek w ofercie Hifistation

  Mytek w ofercie Hifistation
 3. Neat Acoustics dostępny w Hifistation

  Z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu oferty firmy Neat Acoustics o nowe modele z serii Strata tym samy pełna oferta tego brytyjskiego producenta dostępna jest w naszym salonie oraz sklepie internetowym. Neat Acoustics to firma produkująca kolumny głośnikowe, które od projektu po wykonanie, robi po prostu inaczej.
 4. Pełna oferta Knosti dostępna w Hifistation

  Knosti to znany niemiecki producent akcesoriów do czyszczenia i konserwacji płyt winylowych. Z powodzeniem od ponad czterech dekad oferuje szereg prostych, ale skutecznie działających ręcznych myjek do płyt winylowych pod nazwą Disco-Antistat.
 5. Głośniki instalacyjne Revel Architectural dostępne w Hifistation

  Revel to dobrze znana marka high-endowego sprzętu audio tworząca sprzęt najwyższej klasy. Jej początki sięgają roku 1996. Od samego początku za produktami tej firmy stoją cenieni inżynierowie, a nauka jest podstawą wszystkich podejmowanych przez nich działań.
 6. Ludic Audio w ofercie Hifistation

  Ludic Audio stworzony w jednym, ale istotnym celu: ustanowienie nowych standardów w Świecie Audio
 7. Black Friday Cabasse Jersey

  Cabasse Jersey Oferta Black Weeks w Hifistation. Sprawdź już dzisiaj, umów się na odsłuch lub zamów on-line
 8. Black Friday ARCAM AVR-10

  Arcam AVR-10 Oferta Black Weeks w Hifistation. Sprawdź już dzisiaj, umów się na odsłuch lub zamów on-line https://hifistation.pl/arcam-avr10-amplituner-kina-domowego-10321.html
 9. Black Friday Cambridge Audio Evo 75

  Cambridge Audio Oferta Black Weeks w Hifistation. Sprawdź już dzisiaj, umów się na odsłuch lub zamów on-line https://hifistation.pl/cambridge-audio-evo-75-wzmacniacz...
 10. Dynavoice CL-16 test głośników

  Marka Dynavoice gościła na łamach naszego magazynu kilka razy. W kwestii przypomnienia: historia tej marki sięga Szwecji, lat 70tych, gdy założyciel i główny konstruktor Tommy Wadensten, zaprojektował swoje pierwsze kolumny. Długo trwało nim z jednoosobowej manufaktury udało mu się rozkręcić mały warsztat. Zmiennymi kolejami losu i różnymi ścieżkami (również poprzez epizod z car-audio), udało mu się w końcu ujednolić cały swój dorobek pod skrzydłami marki Dynavoice, w 2003 roku.
Strona