1. Pro Ject Debut Pro

  Z okazji 30-lecia firma Pro-Ject wprowadziła na rynek nowy gramofon Debut PRO
 2. Nowe Grado z serii SR X

  Nowe Grado z serii SR X dostępne już w naszym salonie
 3. Test Dynavoice Challenger CA802BT

  Wykonanie i design Dynavoice Challenger CA802BT mocno nawiązuje do obecnej tendencji zapatrywania się na produkty Appla. Obudowa odlana z jednego bloku metalu, zaokrąglone kanty, minimalistyczna, bez żadnych ozdobników prócz schludności i precyzji montażu.
 4. Test Dynavoice Classic CL15

  W każdym razie, ja jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy. Głośnik bezprzewodowy zawsze zagra lepiej niż słuchawki douszne czy mikroskopijne głośniczki z płaskiego TV.
 5. Test Eagle Cable High-End Deluxe 1m RCA

  Wokale po wpięciu tych kabli, stają się nieco bardziej naturalne, brzmią dźwiękiem „live”, bez zaokrąglenia i docieplenia. Odbieram to jako plus, ale przewody (każde) należy traktować jako pewien rodzaj przyprawy, dobieranej wedle własnego gustu.
 6. Ewolucja Cambridge Audio

  Pięćdziesięcioletnie doświadczenie Cambridge Audio zaowocowało najnowszą serią EVO. Na początek firma wprowadza 2 modele wzmacniaczy typu all-in-one Evo 75 i Evo 150, ale jeszcze w tym roku dołączy do nich specjalnie zaprojektowany transport CD Evo oraz głośniki podstawkowe Evo S.   Cambridge Audio zapowiada, że nowa seria Evo znaczy kolejny etap rozwoju firmy, ogromny krok naprzód. Nazwa pochodzi od słowa „ewolucja” (evolution) i ma oznaczać transformację, poprawę i postęp. W kwestii designu na pewno...
 7. Nowa odsłona sklepu Hifistation

  Jest nam bardzo miło zaprosić Państwa do korzystania z naszej odświeżonej strony internetowej.