1. SoulNote tylko u nas

  Zapraszamy na prezentacje nowej Marki SoulNot w naszym salonie
 2. Tylko u nas Perlisten

  Czy najlepsze może być jeszcze lepsze? Sprawdźcie sami! Czekamy na was w naszym Salonie 
 3. ifi NEO iDSD Performance Edition

  NEO iDSD podtrzymuje dobrą passę ifi. Mile zaskakuje nie tylko funkcjonalnością, lecz przede wszystkim dźwiękiem zostawiając jednocześnie furtkę do dalszych upgrade’ów poprzez wymianę dołączonego zasilacza na model wyższy z portfolio producenta, bądź któryś z bezliku konstrukcji dostępnych na rynku. Jeśli zatem rozglądacie się za rozsądnie wycenionym przetwornikiem cyfrowo-analogowym, który z powodzeniem może stanowić podwaliny systemu dzielonego, bądź właśnie ultra minimalistycznego, opartego na komputerze i aktywnych kolumnach, to zwróćcie na niego uwagę, bo po prostu warto.  
 4. Denon DP-3000NE

  12 września 2023 roku – Denon, światowej sławy lider w dziedzinie wysokiej jakości komponentów audio, przedstawia gramofon DP-3000NE. Nowy flagowy gramofon z napędem bezpośrednim klasy premium ucieleśnia zaangażowanie firmy Denon w kunszt wykonania. Został drobiazgowo dopracowany umożliwiając miłośnikom muzyki delektowanie się muzyką z płyt winylowych z niezapomnianą wyrazistością szczegółów.
 5. Wakacyjna promocja

  Wakacyjna promocja do -30%
 6. Godziny pracy salonu stacjonarnego

  Godziny pracy salonu stacjonarnego
 7. G3.0 i G2.0 - nowa generacja najwyższej klasy produktów ze strumieniowaniem audio

  Jedna z najbardziej znanych i poważanych marek w świecie strumieniowego przesyłania audio zaprezentowała na targach HiEnd w Monachium aż cztery nowe produkty: ARIES G2.2, VEGA G2.2, ARIES G3 oraz VEGA G3. Tym samym ulepszyła swoją serię G2.1 do poziomu G2.2 oraz wprowadziła zupełnie nowy poziom jakościowy, czyli linię G3 dedykowaną dla najbardziej wymagających. Produkty te wprowadzają zupełnie nowe technologie, takie jak w pełni miedziane obudowy UnityChassis II, czy też zupełnie nową platformę obliczeniową Tesla G3 o ogromnych możliwościach.
 8. Nuprime Stream 9 w portalu Stereolife

  Podsumowując, mamy tu do czynienia z ciekawym źródłem, które z jednej strony daje nam możliwość nakarmienia sygnałem dobrego DAC-a, a z drugiej dokłada do tego Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, konwerter częstotliwości próbkowania, a nawet Roona. To niespodzianka, bo NuPrime'a nie ma na oficjalnej liście partnerów Roona, a jednak system "zobaczył" ten streamer i współpracował z nim znakomicie. Co więcej, pod koniec testu sprawdziłem nawet, jak wypadnie Bluetooth i, ku mojemu zaskoczeniu, brzmiało to naprawdę dobrze. Znacznie lepiej niż się spodziewałem.
 9. Pro-Ject X8 Special metallic edition

  Ciężki gramofon klasy High End z elementami modeli X9/X10
 10. Nowość od Teac

  Nie jesteś zadowolony z dźwięku z głośników telewizora? Chciałbyś to zmienić i słuchać dźwięku z głośników dobrej jakości, a przy okazji mieć możliwość odtwarzania ulubionych nagrań ze smartfona, komputera, czy innego źródła? TEAC AI-303 może to zmienić.
Strona