1. Monitor Audio Silver 100 Limited Edition 50th Anniversary

  Nasze wielokrotnie nagradzane głośniki Silver 100 7G zostały przygotowane w limitowanej edycji, aby uczcić 50.
 2. Pro-Ject Debut PRO S

  Pro-Ject Debut PRO S gramofon analogowy z wkładką Pick it S2 C i ramieniem 10" typ S
 3. Solidsteel w ofercie Hifistation

  Nieduża, rodzinna, włoska firma produkująca markowe meble i akcesoria do komponentów audio-video pod nazwą „Solidsteel”. Ze swoimi produktami są obecni na prawie wszystkich kontynentach i dedykując swe produkty szerokiemu gronu miłośników muzyki i pasjonatom rozrywki wideo. Nazwa firmy „Solidsteel MC Group” jest dokładną esencją ich pracy, to w niej zawarta jest historyczność istniejącego od 1990 roku znaku towarowego oraz podstawy projektu „MC Group”.
 4. 12% rabatu na cały asortyment na nasze urodziny

  Obchodzimy 12 urodziny naszego sklepu internetowego, więc dla naszych klientów przygotowaliśmy rabat w wysokości 12%, który zostanie automatycznie odjęty od wartości koszyka przy składaniu zamówienia. informujemy również że rabaty i promocje nie łączą się.
 5. Mytek w ofercie Hifistation

  Mytek w ofercie Hifistation
 6. Neat Acoustics dostępny w Hifistation

  Z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu oferty firmy Neat Acoustics o nowe modele z serii Strata tym samy pełna oferta tego brytyjskiego producenta dostępna jest w naszym salonie oraz sklepie internetowym. Neat Acoustics to firma produkująca kolumny głośnikowe, które od projektu po wykonanie, robi po prostu inaczej.
 7. Pełna oferta Knosti dostępna w Hifistation

  Knosti to znany niemiecki producent akcesoriów do czyszczenia i konserwacji płyt winylowych. Z powodzeniem od ponad czterech dekad oferuje szereg prostych, ale skutecznie działających ręcznych myjek do płyt winylowych pod nazwą Disco-Antistat.
 8. Głośniki instalacyjne Revel Architectural dostępne w Hifistation

  Revel to dobrze znana marka high-endowego sprzętu audio tworząca sprzęt najwyższej klasy. Jej początki sięgają roku 1996. Od samego początku za produktami tej firmy stoją cenieni inżynierowie, a nauka jest podstawą wszystkich podejmowanych przez nich działań.
 9. Ludic Audio w ofercie Hifistation

  Ludic Audio stworzony w jednym, ale istotnym celu: ustanowienie nowych standardów w Świecie Audio
 10. Black Friday Cabasse Jersey

  Cabasse Jersey Oferta Black Weeks w Hifistation. Sprawdź już dzisiaj, umów się na odsłuch lub zamów on-line
Strona