Ludic Wool Hair Vinyl Record Brush Szczotka wełnianna do winyli

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
44,00 zł

Ludic Audio stworzony w jednym, ale istotnym celu: ustanowienie nowych standardów w Świecie Audio

Dzisiejszy high-end audio dostarcza kilka unikalnych produktów, ale ceny są czasami nie z tego świata. A dlaczego nie da się stworzyć niedrogich produktów, nie tracąc przy tym wysokiej jakości?

Ludic Audio – próba czegoś nowego

Dwaj holenderscy bracia zdecydowali założyć firmę Ludic Audio latem 2015 roku. Celem było stworzenie firmy, która byłaby w stanie dostarczać kable audio ludziom takim jak oni – entuzjastom Hi-Fi, w bardzo przystępnej cenie. Zlecając produkcję u znanego dużego producenta, Ludic Audio zmniejsza koszty jednostkowe produkcji, a tym samym oszczędza dużo pieniędzy na końcu łańcucha. W ten sposób dostarcza klientom niespotykany stosunek jakości do ceny.

Dzięki 30 lat doświadczenia i szeroko zakrojonych testów produktów, Ludic Audio głęboko wierzy, że ma kwalifikacje i wiedzę jak opracowywać produkty z odpowiednimi kompromisami, aby dostarczać najwyższą jakość bezpośrednio do klienta w najniższej cenie.

 

LUDIC Wool Hair Vinyl Record Brush - to najwyższej jakości wełniana szczotka w formie delikatnych włosków, przeznaczona do czyszczenia płyt winylowych w kształcie pędzla. Działa antystatycznie, posiada specjalny uchwyt Bamboo, jest bardzo łatwa w obsłudze.

 

Specyfikacja techniczna

 

Długość włosia: 5 cm
Średnica: 5 cm
Masa: 32g
Kolor:brązowy

 

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, pochodzący od oficjalnego polskiego dystrybutora, objęty 24-miesięczną gwarancją.

Więcej informacji
Producent LUDIC AUDIO
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ludic Wool Hair Vinyl Record Brush Szczotka wełnianna do winyli
Twoja ocena