Ludic Wooden Brush Vinyl Goat Szczotka z włosia koziego

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
75,00 zł

Ludic Audio stworzony w jednym, ale istotnym celu: ustanowienie nowych standardów w Świecie Audio

Dzisiejszy high-end audio dostarcza kilka unikalnych produktów, ale ceny są czasami nie z tego świata. A dlaczego nie da się stworzyć niedrogich produktów, nie tracąc przy tym wysokiej jakości?

Ludic Audio – próba czegoś nowego

Dwaj holenderscy bracia zdecydowali założyć firmę Ludic Audio latem 2015 roku. Celem było stworzenie firmy, która byłaby w stanie dostarczać kable audio ludziom takim jak oni – entuzjastom Hi-Fi, w bardzo przystępnej cenie. Zlecając produkcję u znanego dużego producenta, Ludic Audio zmniejsza koszty jednostkowe produkcji, a tym samym oszczędza dużo pieniędzy na końcu łańcucha. W ten sposób dostarcza klientom niespotykany stosunek jakości do ceny.

Dzięki 30 lat doświadczenia i szeroko zakrojonych testów produktów, Ludic Audio głęboko wierzy, że ma kwalifikacje i wiedzę jak opracowywać produkty z odpowiednimi kompromisami, aby dostarczać najwyższą jakość bezpośrednio do klienta w najniższej cenie.

 

Ludic Wooden Brush Vinyl Goat - to szcztoka wykonana z drewna i naturalnego włosia koziego. Posiada właściwosci antystatyczne i jest idealna do usuwania kurzu, pyłu oraz innych drobnych zanieczyszczeń, które mogą osadzać się w rowkach płyt winylowych, a które nie są widoczne gołym okiem.

 

Najważniejsze cechy

 

  • Drewniana rączka o wymiarach 11,5 cm x 3,0 cm
  • 100% naturalnego włosia koziego
  • Odpowiednia do czyszczenia na mokro i sucho
  • Wysokość włosia: 1,8 cm

 

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, pochodzący od oficjalnego polskiego dystrybutora, objęty 24-miesięczną gwarancją.

Więcej informacji
Producent LUDIC AUDIO
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ludic Wooden Brush Vinyl Goat Szczotka z włosia koziego
Twoja ocena