VAP Pi 40 Podkładki pod kolce ze stali nierdzewnej

VAP Pi 40 Podkładki pod kolce przeznaczone do systemu stolików tej samej firmy (cena dotyczy kompletu - 3 sztuki) . !!!! SUPER PROMOCYJNA CENA ! !!! PRODUKT NOWY, FABRYCZNIE ZAPAKOWANY Podkładki pod kolce służą jako ochrona podłogi przed porysowaniem...

Dostępność Na zamówienie
Czas wysyłki Zapytaj o planowany termin dostępności mailowo lub telefonicznie.
89,00 zł


VAP Pi 40
Podkładki pod kolce przeznaczone do systemu stolików tej samej firmy (cena dotyczy kompletu - 3 sztuki).

!!!! SUPER PROMOCYJNA CENA ! !!!
  PRODUKT NOWY, FABRYCZNIE ZAPAKOWANY

 Podkładki pod kolce służą jako ochrona podłogi przed porysowaniem przez kolce. Od spodu naklejona podkładka gumowa zapobiega ślizganiu się i rysowaniu podłogi podczas przesuwania. Podkładki te to bardzo praktyczne i estetyczne wykończenie stolików audio TR-S1 oraz TR-S2  zawierających kolce.

 VAP (Voltec Audio Product)
to działająca od 1999 roku firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości  podstawek do zestawów głośnikowych, mebli pod sprzęt AV, akcesoriów i elementów konstrukcyjnych przeznaczonych do sprzętu elektronicznego.
Wiele produktów zdobyło uznanie przez innych producentów europejskich (w Niemczech, Włoszech, w Polsce) i oferowane są w systemach klasy High-End na całym świecie.
VAP zawsze stawiał na jakość, dlatego materiały, z jakich są wykonane produkty pochodzą od światowych liderów w swojej branży. Każdy produkt spełnia rygorystyczne standardy jakościowe, obejmujące trwałość, wytrzymałość, ergonomię i estetykę. W procesie produkcji stosowane są najnowocześniejsze technologie (sterowane komputerowo cięcie plazmą i laserem) jak również ręczna obróbka - bardzo ważna dla osiągnięcia odpowiedniej jakości.

Od  2001 r. VAP współpracuje z niemiecką firmą ASW Lautsprecher GmbH i jest dostawcą podstawek pod kolumny głośnikowe z serii Opus oraz Genius.Wraz z głośnikami ASW, standy te są obecnie dostępne w kilkunastu krajach świata.

 Specyfikacja techniczna

Materiał: stal nierdzewna
Średnica: 40 mm
Naklejona gumowa podkładka od spodu

 


Więcej informacji
Producent VAP
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:VAP Pi 40 Podkładki pod kolce ze stali nierdzewnej
Twoja ocena