VAP Pi 40 Podkładki pod kolce ze stali nierdzewnej

VAP Pi 40 Podkładki pod kolce przeznaczone do systemu stolików tej samej firmy (cena dotyczy kompletu - 3 sztuki) . !!!! SUPER PROMOCYJNA CENA ! !!! PRODUKT NOWY, FABRYCZNIE ZAPAKOWANY Podkładki pod kolce służą jako ochrona podłogi przed porysowaniem...

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
98,00 zł


VAP Pi 40
Podkładki pod kolce przeznaczone do systemu stolików tej samej firmy (cena dotyczy kompletu - 3 sztuki).

!!!! SUPER PROMOCYJNA CENA ! !!!
  PRODUKT NOWY, FABRYCZNIE ZAPAKOWANY

 Podkładki pod kolce służą jako ochrona podłogi przed porysowaniem przez kolce. Od spodu naklejona podkładka gumowa zapobiega ślizganiu się i rysowaniu podłogi podczas przesuwania. Podkładki te to bardzo praktyczne i estetyczne wykończenie stolików audio TR-S1 oraz TR-S2  zawierających kolce.

 VAP (Voltec Audio Product)
to działająca od 1999 roku firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości  podstawek do zestawów głośnikowych, mebli pod sprzęt AV, akcesoriów i elementów konstrukcyjnych przeznaczonych do sprzętu elektronicznego.
Wiele produktów zdobyło uznanie przez innych producentów europejskich (w Niemczech, Włoszech, w Polsce) i oferowane są w systemach klasy High-End na całym świecie.
VAP zawsze stawiał na jakość, dlatego materiały, z jakich są wykonane produkty pochodzą od światowych liderów w swojej branży. Każdy produkt spełnia rygorystyczne standardy jakościowe, obejmujące trwałość, wytrzymałość, ergonomię i estetykę. W procesie produkcji stosowane są najnowocześniejsze technologie (sterowane komputerowo cięcie plazmą i laserem) jak również ręczna obróbka - bardzo ważna dla osiągnięcia odpowiedniej jakości.

Od  2001 r. VAP współpracuje z niemiecką firmą ASW Lautsprecher GmbH i jest dostawcą podstawek pod kolumny głośnikowe z serii Opus oraz Genius.Wraz z głośnikami ASW, standy te są obecnie dostępne w kilkunastu krajach świata.

 Specyfikacja techniczna

Materiał: stal nierdzewna
Średnica: 40 mm
Naklejona gumowa podkładka od spodu

 


Więcej informacji
Producent VAP
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:VAP Pi 40 Podkładki pod kolce ze stali nierdzewnej
Twoja ocena