VAP Pi 25 Podkładki pod kolce, Dostawa Gratis

Cena dotyczy kompletu - 8 sztuk . Podkładki pod kolce służą jako ochrona podłogi przed porysowaniem przez kolce. Od spodu naklejona podkładka gumowa zapobiega ślizganiu się i rysowaniu podłogi podczas przesuwania.

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
129,00 zł


VAP Pi 25
 Podkładki pod kolce (cena dotyczy kompletu - 8 sztuk).

Podkładki pod kolce służą jako ochrona podłogi przed porysowaniem przez kolce. Od spodu naklejona podkładka gumowa zapobiega ślizganiu się i rysowaniu podłogi podczas przesuwania. Podkładki te to bardzo praktyczne i estetyczne wykończenie podstawek zawierających kolce lub samych kolumn osadzonych na kolcach.


VAP (Voltec Audio Product)
to działająca od 1999 roku firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości  podstawek do zestawów głośnikowych, mebli pod sprzęt AV, akcesoriów i elementów konstrukcyjnych przeznaczonych do sprzętu elektronicznego.
Wiele produktów zdobyło uznanie przez innych producentów europejskich (w Niemczech, Włoszech, w Polsce) i oferowane są w systemach klasy High-End na całym świecie.
VAP zawsze stawiał na jakość, dlatego materiały, z jakich są wykonane produkty pochodzą od światowych liderów w swojej branży. Każdy produkt spełnia rygorystyczne standardy jakościowe, obejmujące trwałość, wytrzymałość, ergonomię i estetykę. W procesie produkcji stosowane są najnowocześniejsze technologie (sterowane komputerowo cięcie plazmą i laserem) jak również ręczna obróbka - bardzo ważna dla osiągnięcia odpowiedniej jakości.

Od  2001 r. VAP współpracuje z niemiecką firmą ASW Lautsprecher GmbH i jest dostawcą podstawek pod kolumny głośnikowe z serii Opus oraz Genius.Wraz z głośnikami ASW, standy te są obecnie dostępne w kilkunastu krajach świata.

 

Specyfikacja techniczna

Materiał: stal nierdzewna kwasoodporna
Średnica: 24 mm
Gumowy pierścien od spodu, zapobiegający "ślizganiu" się podkładki

 

Więcej informacji
Producent VAP
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:VAP Pi 25 Podkładki pod kolce, Dostawa Gratis
Twoja ocena