Van den Hul CS-122 Hybrid - Kabel głośnikowy na metry

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
Ostatnie sztuki!
Cena promocyjna 78,00 zł Normalna cena 110,00 zł

CS – 122 jest przystępnym cenowo, płaskim kablem dwużyłowym o bardzo wysokiej jakości brzmienia.


Dwa przewodniki wykonane są ze 147 nitek z bardzo czystej miedzi Matched Crystal OFC, pokrytej zwartą warstwą czystego srebra. Każda nitka ma średnicę przekroju 0,16 mm. Powierzchnia przekroju wynosi 2,96 mm2, co równa się AWG 12,5. Dwa przewodniki pokryte są warstwą nasyconą węglem LSC (Linear Structured Carbon), która poprawia brzmienie i pomaga przetworzyć promieniujące z kabla pole magnetyczne z powrotem na sygnał audio.

Rezystancja jednej żyły wynosi 0,58 Ohmów / 100 m. Pojemność pomiędzy dwoma żyłami: 32 pF/m. Koszulka kabla wykonana jest z Hullifleksu 3, bardzo giętkiego izolatora o znakomitych właściwościach mechanicznych.

Izolacja żył ujemnych i dodatnich ma inny kształt, a pomiędzy nimi znajduje się płaski obszar koszulki z nadrukiem. Te cechy ułatwiają prawidłową polaryzację. Nadruk naniesiony jest co 25 cm, co z kolei ułatwia cięcie kabla ze szpuli. Kabel ma atrakcyjny matowy kremowy kolor.

 


Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od polskiego oficjalnego dystrybutora i jest objęty polską 24 miesięczną gwarancją!

Więcej informacji
Producent VAN DEN HUL
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Van den Hul CS-122 Hybrid - Kabel głośnikowy na metry
Twoja ocena