Supra DUAL Kabel sygnałowy ze szpuli

Cena dotyczy 1 m bieżącego przewodu ciętego ze szpuli.

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
50,00 zł

Supra produkuje wysokiej jakości kable od ponad 30 lat. W porównaniu do najczęściej droższych produktów konkurencji, kable Supra zdobyły imponującą liczbę nagród na całym świecie. Specjalistyczna prasa Hi-fi często wyraża się o kablach Supry jako o produktach High-End pod względem stosunku jakości do ceny. Filozofią firmy jest "nie tworzyć nonsensów" lecz produkty o najwyższej jak to jest tylko możliwe jakości. Łącząc kreatywność z opatentowanymi pomysłami SUPRA jest zawsze o krok do przodu.


Supra Dual jest wysokiej klasy kablem sygnałowym. Żyły przewodzące (po 19 żył w każdym przewodniku) wykonano z cynowanej miedzi beztlenowej o czystości do 99,999%. 100% ekranowanie magnetyczne zapewnia szczelny ekran z folii aluminiowej. Konstrukcja kabla wymusza jego kierunkowość, co producent dokładnie zaznacza na zewnętrznej powierzchni. Kabel charakteryzuje się niską pojemnością elektryczną i idealnie pasuje do połączeń semi-zbalansowanych bądź zbalansowanych.

 

Stereofoniczny kabel SUPRA DUAL to zwycięzca wielu klasyfikacji: ”jakość za cenę”

Przykład zastosowania - połączenie wzmacniacza AV z dwoma wyjściami do subwoofera z dwoma wejściami (Stereo-Sub), bądź też zwykły interkonekt stereo [2 x RCA - 2 x RCA] lub [2 x XLR - 2 x XLR]

Zalecane wtyki: SUPRA RCA-6 i Swift XLR.

 

Kabel fabrycznie nowy, pochodzący od oficjalnego polskiego dystrybutora

 

Więcej informacji
Producent SUPRA
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Supra DUAL Kabel sygnałowy ze szpuli
Twoja ocena