Sennheiser HD 820 słuchawki dynamiczne zamknięte

Wyposażone w unikatowe szklane osłony przetworników, które minimalizują rezonanse, HD 820 są najczyściej grającymi zamkniętymi słuchawkami na świecie, poszerzającymi granice tego, co do tej pory osiągnięto w reprodukcji dźwięku w słuchawkach o zamkniętej konstrukcji.

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
9 299,00 zł

Wyposażone w unikatowe szklane osłony przetworników, które minimalizują rezonanse, HD 820 są najczyściej grającymi zamkniętymi słuchawkami na świecie, poszerzającymi granice tego, co do tej pory osiągnięto w reprodukcji dźwięku w słuchawkach o zamkniętej konstrukcji.

W oparciu o ponad 70 lat doświadczenia w pracy z dźwiękiem, Sennheiser prezentuje HD 820 – nowe zamknięte słuchawki, które mogą zostać nowym punktem odniesienia dla klasy high-end oferując niesamowicie realistyczny i naturalny dźwięk.

Unikatowa konstrukcja z zastosowaniem szkła 

Podczas gdy słuchawki tej klasy z reguły są otwarte, nowy model Sennheisera zrywa z tą zasadą, jednocześnie zapewniając dźwięk audiofilskiej jakości. Wysoka wydajność i czystość brzmienia została osiągnięta dzięki zastosowaniu szklanej pokrywy nad każdym przetwornikiem. Opatentowana konstrukcja z użyciem zakrzywionego szkła Gorilla Glass służy do odbicia fal dźwiękowych z tylnej części przetwornika do dwóch komór absorbera, co minimalizuje rezonans i tworzy idealną akustykę wewnątrz słuchawki.

Niezrównana jakość dla jeszcze lepszego brzmienia

Wyprodukowane w Niemczech słuchawki są wyposażone w wytrzymały metalowy pałąk z wewnętrznym elementem tłumiącym oraz pokryte srebrem kable OFC i pozłacane wtyczki. Wkładki nauszników zostały wykonane ręcznie z niealergicznej skóry syntetycznej wysokiej jakości i mikrofibry, aby zamortyzować nacisk i jednocześnie odizolować słuchacza od hałasu otoczenia. Wszystkie elementy i materiały zostały starannie dobrane, aby całość zachwycała pod każdym względem, zapewniając przede wszystkim niezrównane doznania dźwiękowe.

Uzupełnij swoje słuchawki

Wzmacniacz słuchawkowy Sennheiser HDV 820 jest idealnym uzupełnieniem dla słuchawek HD 820. Dzięki symetrycznemu przetwarzaniu sygnału i ekstremalnie niskim zniekształceniom harmonicznym, wzmacniacz w połączeniu ze słuchawkami audiofilskimi zapewnia doskonałe brzmienie ulubionej muzyki. Do HD 820 jest dołączony specjalnie dostrojony i dopasowany energetycznie symetryczny kabel o niskiej pojemności, co gwarantuje płynne działanie tego audiofilskiego duetu.

W zestawie:
  • Zamknięte dynamiczne słuchawki HD 820
  • Niezbalansowany kabel jack stereo 6,35 mm 
  • Zbalansowany kabel jack stereo 4,4 mm Pentaconn
  • Pendrive z instrukcją obsługi w formacie PDF oraz indywidualną charakterystyką brzmieniową słuchawek
  • Instrukcja obsługi
  • Pudełko ochronne
  • Ściereczka z mikrofibry

Dane techniczne:

Przewodowe/bezprzewodowe Przewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowy Słuchawki
Rodzaj słuchawek Wokółuszne
Rodzaj przetwornika Dynamiczny, zamknięty
Pasmo przenoszenia 12 - 43800 Hz (-3 dB), 6 - 48000 Hz (-10 dB)
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 103 dB przy 1 kHz, 1V
Impedancja 300 Ω
Magnesy Neodymowe
Zniekształcenia harmoniczne (THD) ≤ 0.02 % (1 kHz, 100 dB SPL)
Złącze Jack 6,3 mm/ Pentaconn (w zależności od przewodu)
Waga 360 g (bez kabli)
Kolor Czarny
Czułość 3 m
Nacisk poduszek ok. 3,4 N ± 0.3 N
Konstrukcja Wokółuszna, zamknięta
Więcej informacji
Producent SENNHEISER
Installments Santander 60 x 0.5%
Konstrukcja obudowy Zamknięta
Przetworniki Dynamiczne
Rodzaj Wookółuszne
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sennheiser HD 820 słuchawki dynamiczne zamknięte
Twoja ocena