REL Acoustics HT 1510 Predator II Subwoofer aktywny 1000W

Dostępność Na zamówienie
Czas wysyłki Zapytaj o planowany termin dostępności mailowo lub telefonicznie.
9 990,00 zł

REL Acoustics HT/1510 Predator II o mocy 1000W

REL Acoustics zaprezentował najnowszy subwoofer w swojej ofercie - model HT/1510 Predator II. 

Ulepszony subwoofer REL Acoustics HT/1510 Predator II posiada mocny, 1000-watowy wzmacniacz z wejściami PerfectFilter, nowy 380 mm przetwornik CarbonGlas, który jest w stanie przenieść o 40% więcej mocy niż w poprzedniej wersji, co przekłada się także na większą dynamikę. Producent przekonuje że dzięki zastosowanym w REL HT/1510 ulepszeniom „najlepsze staje się lepsze”.

Jeśli 800 watów nie było dla ciebie wystarczające, z pewnością 1000-watowy liniowy wzmacniacz klasy A/B w nowym Predatorze II wyleczy jest tym, czego szukasz. Predator II zapewnia potężną moc z niemal nieograniczonymi rezerwami. Daje to olbrzymią wydajność, która jest dostępna natychmiast i dostarczana bez wysiłku. Predator II zapewnia najwyższą moc wyjściową 0,1/LFE spośród wszystkich dostępnych produktów REL, nowy wygląd oraz ulepszoną wydajność. Specjalnie opracowana wersja filtra PerfectFilter™ natomiast ma zapewnić bardziej płaski, głęboki bas, do 20 Hz.

REL HT/1510 Predator II opiera się na oryginalnym, nagradzanym subwooferze kina domowego, do którego wprowadzono ulepszenia w trzech kluczowych aspektach: zwiększenie mocy, poprawienie wyglądu oraz umożliwienie połączenia HT/1510 z innymi modelami REL Serii T/x i Serii S oraz modelami referencyjnymi, co pozwoliło osiągnąć olśniewająco bogaty, pełny bas o kinowej jakości.  Obudowa wykończona okleiną w kolorze czarnym z subtelnym połyskiem, który przywodzi na myśl nowoczesne wzmacniacze.

Projekty REL korzystają w swoich produktach z integralnych rozwiązań inżynierskich. Umieszczony wewnątrz każdego HT/1510 system BrilliantBrace™ ochrania tył przetwornika, co ma  wyeliminować uszkodzenia podczas transportu, wycisza i przekierowuje energię normalnie uwięzioną w przetworniku oraz  minimalizuje drgania górnej, dolnej i obu bocznych ścianek obudowy. 

Predator II wyposażono w nowy przetwornik o średnicy 380 mm, którego membrana wykonana jest z włókna szklanego i nakładki przeciwpyłowej z włókna węglowego, co ma zapewnić szybki, mocny bas. Lekkie włókno szklane pozwala 75 mm cewce drgającej na natychmiastowe przyspieszenie membrany, podczas gdy nakładka przeciwpyłowa z włókna węglowego usztywnia strukturę kompozytu, dzięki czemu nawet w najtrudniejszych momentach jego kształt pozostaje nienaruszony przez potężny sygnał.

Nowością jest to, że Predatory II można układać w systemy liniowe do trzech subwooferów na kanał – służą do tego specjalne elementy, które łączą jednostki dolne z jednostkami górnymi.
Solidne, frezowane aluminiowe łączniki są przykręcane do każdego subwoofera, a wraz z szynami na spodzie każdej obudowy pozwalają utworzyć ciężką wieżę basową. W przypadku wykorzystania w systemach stereo (łącznie 6 subwooferów, po 3 na stronę) dostaniemy w ten sposób ponad 8000 watów mocy szczytowej. 

Jeśli skorzystamy z opatentowanego przez REL-a systemu HT-Air™, sygnał będziemy mogli przesłać bezprzewodowo prosto z wyjść głośnikowych wzmacniacza. HT-Air oferuje zerową kompresję, maksymalną dynamikę przesyłając sygnał przez sieć 5,8 GHz i minimalne opóźnienie (16-20 milisekund).

Obudowa Predatora II została wykończona okleiną w kolorze czarnym z subtelnym połyskiem.

 

Najważniejsze cechy:

 • Moc: 1000 W
 • Obudowa zamknięta
 • Wzmacniacz: liniowy zasilacz ze wzmacniaczem w klasie D
 • Przetwornik aktywny skierowany do przodu: 380 mm, membrana wykonana z CarbonGlas z włóknem szklanym, nakładka przeciwkurzowa z włókna węglowego
 • Rozciągnięcie basu: -6 dB przy 20 Hz dzięki zastosowaniu specjalnego filtra PerfectFilter™
 • Wejścia: niskopoziomowe stereo RCA, LFE RCA, LFE XLR
 • Wyjścia: niskopoziomowe stereo RCA, LFE RCA, LFE XLR
 • Łączność bezprzewodowa jako opcja, sprzedawana oddzielnie (system REL HT-Air)

Specyfikacja techniczna:

 

Budowa:  Aktywna (nie wymaga wzmacniacza)
Przetworniki:  Dynamiczne
Głośniki niskotonowe: 1x15 cali (1x380mm) Carbon Glas
Membrana pasywna:  NIE
Moc ciągła (RMS):  1000W
Klasa:  D
Kontrola fazy subwoofera: 
 • TAK
 • 0
 • 180
Automatyczna kalibracja za pomocą mikrofonu:  NIE
Wi-Fi:  Opcjonalnie
Bluetooth:  NIE
Wyjście USB: NIE
Wyjścia 2xRCA liniowe:  1
Wejścia 2xRCA liniowe:  1
Wejście Ethernet/LAN:  NIE
Trigger:  NIE
Inne złącza: 
 • XLR
 • LFE
 • 2 x RCA
Regulacja odcięcia: 40 - 250Hz
Cyfrowy wyświetlacz: NIE
Łączność subwoofera:
 • Przewodowy
 • Bezprzewodowy (opcjonalnie)
Regulacja głośności: TAK
Automatyczna aktualizacja oprogramowania przez internet: NIE
Wysokość: 45.7cm
Szerokość: 54cm
Głębokość: 49.4cm
Waga: 46kg
Gwarancja: 24 miesiące
Przetwornik: 380mm
Więcej informacji
Producent REL
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:REL Acoustics HT 1510 Predator II Subwoofer aktywny 1000W
Twoja ocena