Primare DD15 Transport CD, tytanowy

Dostępność Na zamówienie
Czas wysyłki Zapytaj o planowany termin dostępności mailowo lub telefonicznie.
6 190,00 zł

Primare DD15

DD15 to transport CD, zaprojektowany do współpracy z dowolnym wysokowydajnym konwerterem cyfrowo-analogowym, w szczególności modelami Primare I15 Prisma, SC15 Prisma zintegrowanych wzmacniaczy i przedwzmacniaczy.

Wszystkie projekty Primare są rezultatem praktycznej metody projektowania, która skupia się na dwóch podstawowych elementach konstrukcyjnych. Dokładnie zaimplementowane projekty zasilaczy, aby wszystkie elementy dowolnego projektu działały bez wysiłku z ich pełną skutecznością. Doskonale ukształtowane ultrakrótkie ścieżki sygnałowe - tak, aby każdy pojedynczy obwód podzespołu działał z precyzją, aby uzyskać spójną całość.

Dwu- i czterowarstwowa dwustronna konstrukcja płytki drukowanej pozwala na najbardziej bezpośredni i efektywny układ elementów obwodu dla najkrótszej ścieżki sygnału i najlepszej wydajności.

Napęd Philips zamontowany w DD15 został pierwotnie opracowany do użytku w pojazdach, w wyniku czego jest wyjątkowo niezawodny i dobrze izolowany od wibracji zewnętrznych i wewnętrznych, zapewniając długą żywotność i niski poziom hałasu.

Najważniejsze cechy:

  • napęd Philips
  • nisko-szumowy moduł wyjściowy
  • C25 pilot systemowy

Funkcjonalność

Odtwarzacz CD to element systemu stereo, który jest źródłem sygnału dla wzmacniacza stereo. Należy podkreślić, że odtwarzacz CD przenosi sygnał wyłącznie dwukanałowy – dlatego nie jest polecany do stosowania z kinem domowy. Jego zaletą jest zdecydowanie wyższa jakość generowanego dźwięku dwukanałowego – niedościgniona dla jakiegokolwiek odtwarzacza Blu-ray/DVD.

Nowoczesne odtwarzacze CD często posiadają wejście USB dla plików cyfrowych, ponadto potrafią odtwarzacz pliki audio z nagrywanych płyt CD-R. Niektóre z nich posiadają także funkcje sieciowe ze złączem ethernet, co pozwala na czerpanie muzyki z zewnętrznego serwera.

Specyfikacja techniczna

SEKCJA AUDIO: ------
FUNKCJONALNOŚĆ MULTIMEDIALNA: ------
UPnP:  NIE
USB DAC:  NIE
Wyjścia optyczne:  1
Wyjścia koaksjalne:  1
Wejście Ethernet/LAN:  NIE
Trigger:  TAK 1
Inne złącza: 
  • IR
  • RS232C
Pilot: NIE
Zużycie prądu:  standby: 0.5W
praca: 10W
Wysokość: 7.3cm
Szerokość: 32.9cm
Głębokość: 35cm
43cm (z gałkami i złączami)
Waga: 6.5kg
Gwarancja: 24 miesiące

 

 


Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, pochodzący od oficjalnego polskiego dystrybutora, objęty 24-miesięczną gwarancją.

 


 

Więcej informacji
Producent PRIMARE
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Primare DD15 Transport CD, tytanowy
Twoja ocena