Perlisten SSLR-HGB standy pod kolumny podstawkowe 2 szt

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
8 590,00 zł

Perlisten SSLR-HGB

Standy dedykowane do wszystkich kolumn podstawkowych marki Perlisten, w tym do największego modelu S5m.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Funkcjonalność

Dobierając stojaki głośnikowe należy zwrócić uwagę na kilka zasadniczych elementów. Pierwszym parametrem jest rozmiar górnej podstawy, który pozwala określić, czy stojak jest w stanie stabilnie utrzymać kolumnę.


Aby zapewnić kolumnie należytą stabilność powierzchnia górnej podstawy stojaka powinna być nie mniejsza niż połowa powierzchni boku kolumny, na którym będzie stała. Mówiąc prościej, jeśli podstawa kolumny ma rozmiar 20cmx10cm, to powinniśmy zainteresować się stojakiem o rozmiarach minimum 10x5cm. 
Następny istotny parametr to możliwość przeciągnięcia kabli głośnikowych w konstrukcji stojaka głośnikowego. Ułatwia to zachowanie właściwego porządku i pozwala nadać lepszy wygląd systemowi stereo lub kina domowego.


Ostatni istotny parametr to waga stojaka - warto zwrócić uwagę, że dobrze obciążony stojak nie wpada w drgania przy wysokich poziomach głośności. Stąd, jeśli wybieramy stojaki pod duże monitory do systemu stereo upewnijmy się, że są odpowiednio dociążone.


Prostszym rozwiązaniem jest zakup stojaków dedykowanych pod dane kolumny, co jest możliwe w przypadku tylko wybranych marek hi-fi.

Specyfikacja techniczna

Regulacja wysokości: TAK
Wymiary dolnej podstawy: Głębokość: 47cm, szerokość: 36.5cm
Regulacja:
  • Poziom
  • Wysokość
Prowadnice kabli: TAK
Wysokość: 51cm
Waga: 17.5kg (sztuka)
Gwarancja: 24 miesiące
Więcej informacji
Producent Perlisten
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Perlisten SSLR-HGB standy pod kolumny podstawkowe 2 szt
Twoja ocena