Musical Fidelity MX-Vinyl przedwzmacniacz gramofonowy czarny

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
4 399,00 zł

Musical Fidelity MX-VYNL - znakomity przedwzmacniacz gramofonowy. Kolor srebrny. Oferta dotyczy egzemplarza znajdującego się na ekspozycji w salonie. Stan produktu bardzo dobry, pełna gwarancja. Opakowanie fabryczne, lekko podniszczone.

Przedwzmacniacz jest w pełni zbalansowany. Urządzenie jest przystosowane do współpracy z praktycznie każdą wkładką gramofonową typu MM i MC. Obok tradycyjnych złącz RCA Musical Fidelity wyposażył nowy produkt w swoją specjalność - autorskie w pełni zbalansowane złącza XLR, dzięki czemu do MX-VYNL można podłączyć 2 gramofony jednocześnie.

MX-VYNL jest owocem wieloletniego doświadczenia brytyjskiej firmy, której założyciel i prezes, Anthony Michaelson, nie kryje swojej pasji do analogowego brzmienia. Przedwzmacniacz oferuje szerokie możliwości współpracy z wkładkami gramofonowymi. Duży potencjometr umieszczony po prawej stronie służy do wyboru wielkości impedancji w przypadku wkładek MC oraz impedancji dla wkładek MM. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych urządzeń MX-VYNL pozwala na wygodną regulację tych ustawień podczas odsłuchu. Dzięki temu można niemal dowolnie eksperymentować w poszukiwaniu optymalnego brzmienia swojego zestawu.

Urządzenie korzysta również z regulacji RIAA, która pozwala na osiągnięcie wyjątkowo wyjątkowo szerokiego pasma przenoszenia, sięgającego nawet powyżej 80kHz.  Wyjątkowo niski poziom szumów oraz bardzo duża tolerancja napięciowa sprawiają, że jest to świetny partner dla nawet najbardziej wymagających wkładek.

 

 Dane techniczne:

 Typ wkładki:  MM(MI), MC

 Typ przedwzmacniacza: gramofonowy, tranzystorowy

 Zniekształcenia: MM<0,007%, MC<0,01%

 Pasmo: RIAA+/-0.1dB IEC+/-0.1dB

 Separacja kanałów: MM-86dB, MC-83dB

 Napięcie wejściowe MM: XLR-5mV/2.5mV (do wyboru)

 Napięcie wejściowe MC: XLR-0,8mV/0,4mV (do wyboru)

 Stosunek sygnał/szum(MM/MC): 101dB/98dB

 Wyjścia liniowe: RCAx2, XLRx2

 Wejścia liniowe: RCAx2, DIN(do wyboru)

 Kolor: srebrny

 Wymiary WxSxG: 5,3x22x21,5 cm 

 masa: 1,9 kg

Więcej informacji
Producent MUSICAL FIDELITY
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Musical Fidelity MX-Vinyl przedwzmacniacz gramofonowy czarny
Twoja ocena