Ludic Audio Orpheus kabel zasilający 0,75 m

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
750,00 zł

Kabel zasilający Ludic Orpheus ma wielożyłową strukturę przewodnika wewnętrznego, obwód zewnętrzny 15,0 mm ma wielożyłową strukturę przewodnika wewnętrznego o przekroju 3,862 mm² każdy wykonany z czystej miedzi.

Przewodnik sygnałowy wykonany jest z czystej miedzi w technologii OCC-Evolve.current.OCC® i czystości materiału 99,9999% (6N) 128/0,196mm.

Ekranowanie wykonano z folii aluminiowej i oplotu z ocynowanej miedzi.

Izolacja CPE i płaszcz zewnętrzny z chlorowanego polietylenu.
Mantel to wysokiej jakości czarna tkanina bawełniana ze srebrnymi akcentami i chlorowanym polietylenem. 15,0 mm ± 0,15 mm.

Złącza SCHUKO EU i IEC/C15 to złącza pokryte 24-karatowym złotem , tuleja wykonana jest z mosiądzu, niklowana, a następnie lakierowana w kolorze perłowego srebra.

Powierzchnie stykowe złączy SCHUKO i IEC/C15 pokryte są odpornym na korozję 24-karatowym złotem, co zapewnia bezstratną transmisję.

Do idealnego zamknięcia stref przetwarzania lutowania stosowana jest technologia Ludic Stability Over Moulding (LSOT), która integruje wieloczęściowe tuleje obudowy przed szkodliwymi wpływami środowiska, takimi jak tlen i mechaniczne odciążenie, zapewniając maksymalną ochronę.

Więcej informacji
Producent LUDIC AUDIO
Installments Santander 60 x 0.5%
Długość 0,75m
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ludic Audio Orpheus kabel zasilający 0,75 m
Twoja ocena