Ludic Audio Heimdall Netfilter listwa zasilająca, czarna

DostępnośćBrak w magazynie
Czas wysyłki 3 - 5 dni roboczych
790,00 zł

Filtr sieciowy LUDIC HEIMDALL niezawodnie tłumi wszystkie niepożądane zakłócenia z systemu zasilania. LUDIC HEIMDALL to wysokowydajny filtr idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Filtr usuwa wszelkie zakłócenia zarówno z systemu zasilania, jak i podłączonych urządzeń bez ograniczania zasilania. Filtr sieciowy LUDIC HEIMDALL Power jest doskonałym towarzyszem doskonałego, ale potężnego dźwięku.

 

Konstrukcja mieści się w solidnej metalowej obudowie z przednim panelem ze srebrnego lub czarnego szczotkowanego aluminium, z wytłumioną obudową pomocniczą, która redukuje wibracje mechaniczne elementów filtra spowodowane częstotliwością siatki 50 Hz.

Na górnym panelu dostępnych jest osiem wysokiej jakości gniazd zasilających.
Centralnie umieszczone gniazdo zasilania wysokoprądowego pozwala na łatwą wymianę kabla zasilającego – np. LUDIC POLARIS lub LUDIC AESIR.

Wbudowany ogranicznik przepięć chroni cenne urządzenia przed skokami napięcia.Lampka LED umieszczona na dole panelu przedniego pokazuje aktualny stan pracy: czerwona lampka służy do kontroli połączenia uziemiającego. 2 przyciski z przodu: (1 i 2 ) są przyciskami podświetlanymi na biało, gdy są włączone sygnalizuje to, że gniazda zasilające LUDIC HEIMDALL są aktywne. Biała dioda na pokrętle zasilania 1 jest włączona. Przy pokrętle mocy 2 również widać białe światło w pokrętle mocy, gdy jest ono włączone, ale również zapala się niebieska dioda na wyświetlaczu. Uwaga: gdy prąd znamionowy urządzenia elektrycznego przekroczy 15a, zabezpieczenie nadprądowe automatycznie odetnie zasilanie gniazda. Jeżeli zasilanie zostanie wznowione, należy najpierw wyjąć gniazdo z urządzenia elektrycznego, a następnie zresetować urządzenie przeciążeniowe.

 

Filtr zasilania Heimdall jest doskonałym dodatkiem do Twojego systemu audio lub kina domowego.


Energia elektryczna, którą otrzymujemy w naszych domach lub miejscach pracy nie jest czysta i prawie zawsze występuje przynajmniej trochę szumów.
Osiem wysokiej jakości gniazdek elektrycznych jest dostępnych na górnym panelu. 8 gniazd w standardzie europejskim wykonane z tworza sztucznego ABS pochodzącego z inżynierii lotniczej (jest ognioodporne, odporne na wysokie temperatury, 30% włókna szklanego). W porównaniu z uniwersalnym materiałem na rynku, cechy jakościowe są przełomowe. Gniazda w standardzie Europejskim wykonane są z wysokiej czystości brązu fosforowego, a wewnętrzna miedź jest również wykonana z wysokiej czystości brązu fosforowego, co zmniejsza opór, poprawia prąd i poprawia efekt wysokiej mocy! Tak, że efekt filtrowania może być uznany jako ostateczny!

Najważniejsze cechy

Obudowa z 5 mm aluminium szczotkowanego
8 gniazdowa listwa sieciowa typu Schuko ( 4 w jednym rzedzie i 4 w drugim z osobnym włacznikiem dla każdego rzędu )
Ochrona przed porażeniem elektrycznym: 15A
Okablowanie wewnętrzne: Miedź OFC
Napięcie zasialania: 220 - 240 V 50/60 Hz
Obciążenie: max. 3000 W
Wymiary: wysokość -11,5 cm, szerokość - 13 cm, długość 31 cm
Masa: 1,5 kg

 

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, pochodzący od oficjalnego polskiego dystrybutora, objęty 24-miesięczną gwarancją.

Więcej informacji
Producent LUDIC AUDIO
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ludic Audio Heimdall Netfilter listwa zasilająca, czarna
Twoja ocena