iFi Audio ZEN Air Phono

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
499,00 zł

Przedwzmacniacz gramofonowy iFi Audio ZEN Air Phono

Przedwzmacniacz gramofonowy
Oparta na wielokrotnie nagradzanej serii ZEN, linia ZEN Air sprawia, że wysokiej jakości dźwięk jest bardziej przystępny cenowo niż kiedykolwiek wcześniej. ZEN Air Phono wynosi jakość dźwięku na wyższy poziom.

Nowe iFi ZEN Air DAC, ZEN Air Blue, ZEN Air Can i ZEN Air Phono mają ten sam rozmiar i charakterystyczny kształt, co seria ZEN, ale wytłaczaną aluminiową obudowę zamieniono na obudowę z syntetycznego polimeru, z teksturowanym wykończeniem. Każde urządzenie jest w innym odcieniu szarości. Producent podkreśla, że ​​nie jest to jednak zwykły plastik ABS - jest to „wysokiej jakości polimer termoplastyczny z dodatkami zmniejszającymi kruchość i poprawiającymi amortyzację”.

ZEN Air Phono oferuje zasilanie swojego głównego odpowiednika, z podaną częstotliwością oscylacji 1,2 MHz, co najmniej 20 000 razy większą niż prąd sieciowy. W tym obwodzie kondensator filtrujący o wartości 10 uF odpowiada 200 000 uF przy niższych, słyszalnych częstotliwościach, zapewniając doskonałą moc filtrowania. Obwód zasilający znajduje się na własnej oddzielnej płytce drukowanej, aby zapewnić brak zanieczyszczenia sygnału audio. Podczas gdy tracisz cztery ustawienia wzmocnienia ZEN Phono na rzecz przełącznika MM/MC (wzmocnienie 40dB/64dB), przełączalny filtr subsoniczny pozostaje. Łączność odbywa się za pośrednictwem pozłacanych gniazd RCA, które "wchodzą i wychodzą" obok zacisku uziemiającego.

Więcej informacji
Producent IFI AUDIO
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:iFi Audio ZEN Air Phono
Twoja ocena