Grado SR60x słuchawki otwarte

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
Cena promocyjna 494,00 zł Normalna cena 550,00 zł

Najprostszy sposób na doświadczenie dźwięku Grado, SR60x zapewnia imponującą scenę dźwiękową w przystępnych cenowo słuchawkach.

Czystość i zasięg słuchawek Grado może ujawnić nowe dźwięki i szczegóły w piosenkach słyszanych setki razy. Przetwornik i obudowa pracujące w tandemie reagują na wibracje dźwięku i praktycznie eliminują zniekształcenia przejściowe. Dzięki harmonicznym kolorom, pełnym głosom i światowej renomie średniej częstotliwości, SR60x wytwarza łatwo dostępny dźwięk Grado.

Wraz z głośnikami, kable i pałąk zostały przeprojektowane dla SR60x. Teraz umieszczony w bardziej wytrzymałej obudowie, 4-żyłowy kabel jest wyposażony w super wyżarzony drut miedziany, który zapewnia lepszą czystość sygnału audio. Nowy pałąk ma więcej poduszek, co zapewnia wygodniejsze wrażenia.

Nowy głośnik X - Seria Prestige.

Gdzie wszystko się zaczyna. Wyposażona w nasze nowe przetworniki czwartej generacji, seria Prestige to najlepszy sposób, aby po raz pierwszy doświadczyć bogatego brzmienia Grado. Włączając zarówno nasze pierwsze w historii słuchawki, jak i parę metalową, te klasyki ucieleśniają siedem dekad dźwięku Grado Labs.

 

Specyfikacja techniczna:

  • Typ przetwornika: dynamiczny
  • Zasada działania: otwarte
  • Pasmo przenoszenia: 20 - 20 000 Hz
  • SPL (1mW): 99.8 dB
  • Impedancja nominalna: 38 Ohm

 

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, pochodzący od oficjalnego polskiego dystrybutora, objęty 24-miesięczną gwarancją.

Więcej informacji
Producent GRADO
Installments Santander 60 x 0.5%
Konstrukcja obudowy Otwarta
Przetworniki Dynamiczne
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Grado SR60x słuchawki otwarte
Twoja ocena