Final Audio Design FI-BA-SS Słuchawki dokanałowe

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 48 godziny
4 199,00 zł

Sprawdź, co oferują ręcznie wykonane Final Audio Design FI-BA-SS

Ręcznie wykonane przez japońskich specjalistów, których celem jest odtworzenie idealnych dźwięków. W ten sposób powstają Final Audio Design FI-BA-SS oparte na jednoprzetwornikowej konstrukcji.

Elastyczny, wytrzymały przewód niweluje efekt mikrofonowy, więc nie musisz przejmować się zakłóceniami, wynikającym z poruszania się kabla. Kątowy, wzmocniony wtyk zapewnia bezpieczeństwo przed uszkodzeniem przewodu w najbardziej newralgicznym miejscu.Kobieca, opływowa konstrukcja

Zgrabna, opływowa budowa zapewnia doskonałe dopasowanie do kobiecej twarzy i stylu. Niewielka waga, mała wielkość sprawiają, że możesz je zabrać wszędzie ze sobą. Nie musisz się obawiać o ich uszkodzenie, ponieważ obudowa jest wykonana ze stali nierdzewnej, która wygląda efektownie.Bas na miarę potrzeb

Stworzony przez firmę Final Audio Design mechanizm BAM (Balancing Air Movement) optymalizuje przepływ powietrza wewnątrz obudowy, dzięki czemu możesz delektować się niskimi tonami, bez mętności i zakłóceń, które są częstą domeną konstrukcji opartych na jednoprzetwonikowej konstrukcji.Wraz z FI-BA-SS otrzymujesz zgrabne, płaskie etui, w którym zmieścisz nie tylko słuchawki, ale również swojego smartfona. Dodatkowo otrzymujesz trzy pary końcówek silikonowych, dzięki którym dopasujesz wielkość słuchawki do swojego ucha.


Parametry Final Audio Design FI-BA-SS

  • Czułość: 112 db/mW
  • Impedancja: 16 Ω
  • Długość przewodu: 1.2 m
  • Waga: 20 g
  • Obudowa: stal nierdzewna
  • Typ: dokanałowe
  • Przetworniki: z kotwicą zrównoważoną

 


 

Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od polskiego oficjalnego dystrybutora i jest objęty polską 24 miesięczną gwarancją!

 


Więcej informacji
Producent FINAL AUDIO
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Final Audio Design FI-BA-SS Słuchawki dokanałowe
Twoja ocena