FiiO KA13 DAC/AMP Black słuchawkowy

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
399,00 zł

Wzmacniacz słuchawkowy FiiO KA13 Czarny

Wzmacniacz słuchawkowy FiiO KA13 to urządzenie, które łączy doświadczenie i innowacje FiiO, oferując tryb stacjonarny, który pozwala na pełne wykorzystanie jego wydajności. Dzięki KA13 możesz doświadczyć niesamowitej mocy i jakości dźwięku na poziomie desktopowym, a jednocześnie cieszyć się przenośnością i wygodą małego urządzenia. To idealny wybór dla tych, którzy szukają wysokiej jakości dźwięku w kompaktowej formie.

Mimo swoich niewielkich rozmiarów wzmacniacz KA13 zapewnia bardzo szczegółowy dźwięk dzięki obsłudze 32-bitowego/384 kHz PCM i DSD256. Pozwoli Ci to zanurzyć się w muzyce, odkrywając nowe warstwy i niuanse, które wcześniej mogły być nieuchwytne. Wzmacniacz FiiO KA13 wyposażono nie tylko w wyjście słuchawkowe 3,5 mm, ale także w wyjście 4,4 mm dla słuchawek zbalansowanych, co jest rzadkością w tak kompaktowym urządzeniu.

Moc dwóch wydajnych chipów DAC CS43131

Wzmacniacz słuchawkowy FiiO KA13 wykorzystuje moc dwóch wydajnych chipów DAC CS43131 i dwóch niskoszumowych wzmacniaczy operacyjnych SGM8262, tworząc „dwurdzeniowe” połączenie, które dostarcza niezrównanej jakości dźwięku.

Odkryjesz na nowo swoją kolekcję muzyczną, odkrywając szczegóły, które wcześniej umknęły Twojej uwadze. To idealne połączenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających audiofilów.

Desktopowa wydajność w przenośnym formacie

Wzmacniacz słuchawkowy FiiO KA13 oferuje wyjątkową moc w trybie stacjonarnym, gdzie zbalansowana moc wyjściowa wzrasta do 550 mW. Dzięki temu może on napędzać słuchawki o różnej impedancji, zapewniając doskonałą dynamikę i szczegółowość dźwięku. KA13 jest idealnym rozwiązaniem dla tych użytkowników, którzy potrzebują wydajności desktopowej w przenośnym formacie.

Ponadto KA13 jest kompatybilny z urządzeniami Android, iOS, Windows i Mac oraz obsługuje sterowanie za pomocą aplikacji FiiO Control, dając pełną kontrolę nad ustawieniami. Dzięki temu wzmacniacz jest niezwykle uniwersalny i łatwy w obsłudze, a jego futurystyczny wygląd i przyjemność w dotyku sprawiają, że każde użytkowanie jest prawdziwą przyjemnością.

Specyfikacja techniczna:

Rodzaj wzmacniacza: Słuchawkowy przenośny
Rodzaje wejść: USB typ C
Rodzaje wyjść: Mini jack 3,5 mm
Zbalansowane: 4,4 mm
Zniekształcenia harmoniczne THD:
poniżej 0,0005 %
poniżej 0,0005% (zbalansowane 4,4 mm)
SNR: (stosunek sygnalu do szumu):
123 dB
122 dB (zbalansowane 4,4 mm)
Impedancja wyjściowa: 
1,7 Ohm (wyjście 3,5 mm)
1,8 Ohm (zbalansowane 4,4 mm)
Funkcje dodatkowe:
Kompatybilność z PC i Mac
Kompatybilny z urządzeniami Android i iOS
Przetwornik DAC: 2 x CS43131
Informacje uzupełniające
Częstotliwość próbkowania: do 384kHz/32 bit
 
Wymiary:
10,5 mm x 56 mm x  22 mm
Waga
19 g
Dołączone akcesoria
Kabel USB Typ C
Kabel USB-C - Lightning
Adapter USB-A - USB-C
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Więcej informacji
Producent FiiO
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FiiO KA13 DAC/AMP Black słuchawkowy
Twoja ocena