Eagle Cable Deluxe BFA Wtyki bananowe 4 sztuki

Cena za opakowanie, które zawiera 4 sztuki wtyków (2 x czerwony + 2 x czarny) + klucz imbusowy

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 goziny
159,00 zł

Eagle -Cable to przykład bezkompromisowego podejścia w zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz spełnianiu wygórowanych norm a jak wiemy wszystko to bardzo ciężko jest utrzymać w czasach gdzie coraz częściej na pierwszym miejscu jest cena produktu. 

 

Wtyki bananowe Eagle Cable słyną z solidnej jakości materiału z którego zostały wykonane - stop miedzi z berylem oraz z prostego, ale przemyślanego i solidnego sposobu montażu.

 

Banany BFA typu Z to wysokiej jakości wtyk bananowy z końcówką BFA, wykonany ze stopu miedzi z berylem pokryty 24K złotem. Typ Z oznacza wzdłużne nacięcie tulei które powoduje idealne przyleganie całej powierzchni wtyku do gniazda. Jest to bezkompromisowe rozwiązanie gdyż wtyk przylegający do gniazda całą swoja powierzchnią nie podnosi oporu elektrycznego. Sygnały biegną bez zakłóceń. Precyzja wykonania oraz użyte materiały zapewniają krystalicznie czysty dźwięk, pozbawiony szumów.

 

Najważniejsze cechy

 

  • solidny wtyk BFA wykonany ze stopu miedzi z berylem
  • przeznaczony do kabli o przekroju do 6 mm²
  • dwie śrubki mocujące na klucz imbusowy (klucz w zestawie) zapewniają niezawodne trzymanie
  • plastikowa osłona wtyku odkręcana

 

Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu, pochodzi od oficjalnego polskiego dystrybutora i jest objęty 24 miesięczną gwarancją!

Więcej informacji
Producent EAGLE CABLE
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Eagle Cable Deluxe BFA Wtyki bananowe 4 sztuki
Twoja ocena