Dynavoice Challenger M-105 kolumny wolnostojace Black

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
1 995,00 zł

Większość współczesnych kolumn powstaje w idealnych warunkach akustycznych, zazwyczaj w specjalnie zaprojektowanym pokoju odsłuchowym. Konstruktorzy mierzą wszelkie możliwie parametry techniczne. Dzięki kosztownym urządzeniom i zaawansowanym programom komputerowym pomiary te są idealne. W firmie Dynavoice praca nad kolumnami rozpoczyna się od zastosowania tych samych metod.


Ponieważ kolumny są jednak najczęściej odsłuchiwane w zwyczajnych domowych pokojach, inżynierowie Dynavoice’a na tym nie poprzestają. Budują kolumny przystosowane do normalnych odsłuchów. Pomiary wykonują również w przeciętnych pokojach, aby nawet w takich warunkach ich dźwięk był jak najlepszy. Wychodzą z założenia, że kolumny powinny być brzmieniowo elastyczne i zapewniać przyjemność ze słuchania muzyki w każdym domu — nie tylko w laboratorium.

Kolumny marki Dynavoice wytwarzane są z myślą o osiągnięciu perfekcji brzmieniowej — zgodnie z zamysłem konstruktorów. Jednak ostateczną decyzję co do charakteru ich brzmienia podejmuje słuchacz. Terminale X-change pozwalają modyfikować charakter tonów średnich dopasowując go do indywidualnych upodobań i sprzętu towarzyszącego.

 

Niezaprzeczalnym faktem jest również wybitna relacja jakości do ceny, potwierdzona opiniami klientów i recenzentów prasy branżowej.

 

Specyfikacja techniczna


Model M-105
Kolory Czarny, Dąb, Biały
Moc (RMS): 210 W
Moc (Max): 300 W
Pasmo przenoszenia: 24 - 32.000 Hz
Efektywność: 94 dB
Nominalna impedancja 4-8 Ohm
Częstotliwość podziału 250 / 3000 Hz
Głośnik niskotonowy 2 x 10 inch
Głośnik średniotonowy 2 x 5,25 inch
Głośnik wysokotonowy 1" Super Audio
Wymiary (S x W x G): 290 x 1100 x 395 mm
Masa: 32,9 kg (sztuka)

 

Więcej informacji
Producent DYNAVOICE
Installments Santander 60 x 0.5%
Wolnostojące Yes
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dynavoice Challenger M-105 kolumny wolnostojace Black
Twoja ocena