Custom Design Milan 6 HI-FI 2 Walnut Stolik z 2 półkami

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 10 - 14 dni roboczych
2 380,00 zł

Custom Design to brytyjska firma zaangażowana w tworzenie innowacyjnych, specjalistycznych mebli Hi-Fi, RTV oraz podstawek głośnikowych i platform antywibracyjnych. Aby oczekiwania klientów były spełniane i przekraczane, konieczne jest, aby jakość produktu i wzornictwo były na najwyższym poziomie. Integrując nowoczesne techniki produkcyjne, oraz nowe ekscytujące materiały i łącząc współczesny i klasyczny design, mamy możliwość stworzenia produktów na najwyższym światowym poziomie. Custom Design wierzy że dźwięk nigdy nie wyglądał lepiej.

 

Filozofia Custom Design polega na kwestionowaniu własnych pomysłów, które zaczynają się od projektowania i wykończenia z dbałością o szczegóły. Kreatywność inżynierów oraz ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji sprawiają, że firma z dumą prezentuje najbardziej wszechstronną gamę nagradzanych projektów stojaków głośnikowych i mebli Hi-Fi z komplementarnymi meblami audiowizualnymi.

Wszystkie meble z serii Milan Reference 6 Hi-Fi 2 są produkowane z litego drewna liściastego, dębu, orzecha lub jesionu. 

Półki szklane 6 mm są produkowane zgodnie z normą EN 12105-02, z polerowanymi krawędziami i dostępne w kolorze Clear lub Black. Półki z drewna i szkła mają nośność do 30 kg. 
Wszystkie produkty z serii Milan Reference 6 Hi-Fi 2 są dostarczane ze standardowym rozstawem 150 mm. Rozstaw półek 200 mm, 250 mm i 350 mm jest dostępny jako opcja na życzenie.

 

Stolik jest w stanie przyjąć obciążenie na poziomie 30 kg na półkę.

 

Stolik nie zawiera podkładek (opcjonalnie) 

 

Specyfikacja techniczna


Konstrukcja: lite drewno
Półki: szyba bezpieczna o grubości 6 mm


Maksymalne obciążenie półek

  • Każda półka max do 30 kg

Wymiary

Zewnętrzne:

    wysokość - 270 mm
    szerokość - 570 mm

Wewnętrzna głębokość: 400 mm
Wewnętrzna szerokość: 480 mm


Półka szklana: grubość 6 mm - 2 szt.
Prześwit pomiędzy półkami: 150 mm

Kolory

Półka szklana: czarna lub przeźroczysta
Lite drewniane boki: White, Natural, Oak, Cherry, Walnut or Black 

 

Towar jest nowy, oryginalnie zapakowany, pochodzi od oficjalnego polskiego dystrybutora i jest objęty 24-miesięczną gwarancją

Więcej informacji
Producent CUSTOM DESIGN
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Custom Design Milan 6 HI-FI 2 Walnut Stolik z 2 półkami
Twoja ocena