Custom Design iRAP C Platforma antywibracyjna

Platforma antywibracyjna o wymiarach 210 x 310 mm w komplecie 4 szt. podkładek z pełnego aluminium. 

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
550,00 zł

Filozofią firmy Custom Design jest oryginalne wzornictwo, wysoka jakość produktów a także odpowiedzialność za środowisko naturalne poprzez stosowanie odpowiednich praktyk.

Custom Design cechuje duża efektywność i elastyczność w działaniu do tego dodać możemy innowacyjność, która jest integralną częścią firmy i stanowi o jej sukcesie na rynku w którym funkcjonuje już prawie 30 lat.

 

iRAP jest znakiem zastrzeżonym firmy Custom Design Copyright © to Custom Design (Newcastle) 1996

 

iRAP ( Isolation-Resonance-Absorbing-Platform ) Platforma antywibracyjna jest produkowana ze stali akustycznej opatentowanej przez firmę Custom Design. Zaprojektowana w celu pochłaniania i tłumienia wibracji, iRAP izoluje sprzęt od stolika poprzez pochłanianie niechcianej energii generowanej przez stolik. Pochłanianie odbywa się poprzez opatentowany polimer, który jest zamknięty pomiędzy dwoma warstwami stali. Polimer zamienia energię rezonansu na mało istotne dla dźwięku ciepło powstałe w wyniku kreowania tarcia (rezonansów). Rezultatem jest znacząca poprawa dźwięku oraz wszechstronność zastosowania iRAP dla każdego stolika gdyż wymaga tylko 2 cm wysokości.

 

iRAP dostępny jest w kliku rozmiarach w celu dopasowania do różnych powierzchni oraz wymiarów stolików. Oferuje ogromną poprawę w czystości dźwięków oraz separacji instrumentów w porównaniu z tradycyjnym stolikiem bez platformy iRAP. Dodatkowo głębia basu z wyraźną poprawą dynamiki sprawia, że iRAP stanowi perfekcyjny upgrade dla każdego stolika audio.

 

iRAP występuje w kliku rozmiarach wraz z czterema podkładkami dostępnymi w wykończeniu chromowanym, szczotkowanym chromie oraz czarnym.

C - iRAP - 310 x 210mm
F - iRAP - 430 x 300mm
TT - iRAP - 450 x 350mm

 

Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu, pochodzi od oficjalnego polskiego dystrybutora i jest objęty 24-miesięczną polską gwarancją.

 


Więcej informacji
Producent CUSTOM DESIGN
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Custom Design iRAP C Platforma antywibracyjna
Twoja ocena