Custom Design Inert Filler balast dociążający

Cena za 1 worek o wadze około 1,7 kg

DostępnośćBrak w magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
30,00 zł

 

 Filozofią firmy Custom Design jest oryginalne wzornictwo, wysoka jakość produktów a także odpowiedzialność za środowisko naturalne poprzez stosowanie odpowiednich praktyk.

Custom Design cechuje duża efektywność i elastyczność w działaniu do tego dodać możemy innowacyjność, która jest integralną częścią firmy i stanowi o jej sukcesie na rynku w którym funkcjonuje już prawie 30 lat.

 

Inert Filler jest znakiem zastrzeżonym firmy Custom Design Copyright © to Custom Design (Newcastle) 1994

 

Dociążanie podstawek to bardzo ważny upgrade dla każdych podstawek, które mają zapewnić odpowiednią podstawę pod kolumny głośnikowe. Podstawki dociążone odpowiednia ilością materiału zapewniają lepszą kontrolę przede wszystkim niskich tonów. 

 

Przez ponad 22 lata Custom Design rekomenduje Inert Filler dla wszystkich podstawek pod kolumny jako najlepszy i najbardziej odpowiedni produkt do dociążania.

 

Inert Filler to specjalnie selekcjonowany materiał nadający się do dociążania. Rozmiar ziarna wielkości od 1 mm do 2 mm w odpowiednim kształcie sprawdza się jako idealny produkt dociążający.

Inert Filler to materiał nie rezonujący i nie magnetyczny o konsystencji zwartej i nieregularnym kształcie, który szczelnie wypełnia podstawkę (bez pęcherzyków powietrznych) minimalizując wszelkie możliwe rezonanse przenoszone z kolumny na podstawkę.

 

Jako szybką instrukcję użytkownika podstawek Custom Design rekomenduje co najmniej 2 worki na 60 cm podstawkę.

 

Przewagą balastu Inert Filler sprzedawanego w suchych i szczelnych przeźroczystych workach jest produkt nie magnetyczny nie rezonujący oraz nie poddający się korozji, łatwy w użyciu.

Specyfikacja techniczna

 
Średnica ziarna: 1 mm do 2 mm
Waga 1 worka: około 1,7 kg

 


Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu, pochodzi od oficjalnego polskiego dystrybutora i jest objęty 24-miesięczną polską gwarancją.

Więcej informacji
Producent CUSTOM DESIGN
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Custom Design Inert Filler balast dociążający
Twoja ocena