Custom Design FS 106 Standy pod kolumny głośnikowe

Cena za parę 2 sztuki (bez podkładek pod kolce) wysokość całkowita 64 cm (wraz z kolcami)

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
1 790,00 zł

Filozofią firmy Custom Design jest oryginalne wzornictwo, wysoka jakość produktów a także odpowiedzialność za środowisko naturalne poprzez stosowanie odpowiednich praktyk.

Custom Design cechuje duża efektywność i elastyczność w działaniu do tego dodać możemy innowacyjność, która jest integralną częścią firmy i stanowi o jej sukcesie na rynku w którym funkcjonuje już prawie 30 lat.

 

 

Precyzyjne laserowe cięcie oraz ręczne wykończenie to cechy charakterystyczne podstawek pod kolumny Custom Design serii FS.

 

Custom Design FS 106 to uniwersalne podstawki, których blat górny oraz podstawa wykonane zostały z 4 mm płata stalowego. Górny blat wykonany został ze stali akustycznej - to specjalna konstrukcja kanapkowa, w której pomiędzy dwoma płatami stalowymi umieszczony został polimer. Podczas gdy rezonanse przechodzą przez tak przygotowany materiał polimer zamienia energię na ciepło, dlatego rezonanse nie są wysyłane w inny kierunek lub pochłanianie.

 
Centralna kolumna wykonana jest ze stali według normy ERW BS EN 10305-3 która może być z powodzeniem wypełniona sypkim materiałem dociążającym.

 

Unikalna konstrukcja składająca się dodatkowo z czterech rurek satelitarnych zapewnia totalną sztywność podstawki oraz odpowiednią jej wytrzymałość. Poprawa w brzmieniu staje się jeszcze bardziej istotna szczególnie w zakresie dynamiki, która staje się jeszcze większa w porównaniu do tradycyjnych podstawek opartych o jedną centralną kolumnę. Również stereofonia staje się bardziej precyzyjna i poukładana a bas pełniejszy i jeszcze lepiej kontrolowany. Satelitarne rurki również stalowe dostępne są w kolorze czarnym, chromowanym lub szczotkowany chrom.

 

Specyfikacja techniczna

 

Blat górny: 190 x 240 x 4mm
Podstawa dolna: 240 x 320 x 4mm
Śruby mocujące: M8 cynkowane w zestawie
Kolce: chromowane w zestawie, regulowane
Wysokość podstawki: 610mm (24")
Wysokość całkowita: 640 mm (wraz z kolcami)
Wykończenie: czarne
Rura nośna: czarna
Rurki satelitarne: czarne
 
Istnieje możliwość dokupienia podkładek pod kolce oraz balastu firmy Custom Design
***patrz produkty powiązane poniżej*** 
 
 
 Podstawki są nowe, w oryginalnym opakowaniu, pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora i są objęte 24-miesięczną polską gwarancją.
Więcej informacji
Producent CUSTOM DESIGN
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Custom Design FS 106 Standy pod kolumny głośnikowe
Twoja ocena