Custom Design Discrete Hi-Fi 3 Stolik z 3 półkami

Stolik czarny z czarnymi szybami i prześwitem na każdej półce z 175 mm.

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
1 690,00 zł

Custom Design to brytyjska firma zaangażowana w tworzenie innowacyjnych, specjalistycznych mebli Hi-Fi, RTV oraz podstawek głośnikowych i platform antywibracyjnych. Aby oczekiwania klientów były spełniane i przekraczane, konieczne jest, aby jakość produktu i wzornictwo były na najwyższym poziomie. Integrując nowoczesne techniki produkcyjne, oraz nowe ekscytujące materiały i łącząc współczesny i klasyczny design, mamy możliwość stworzenia produktów na najwyższym światowym poziomie. Custom Design wierzy że dźwięk nigdy nie wyglądał lepiej.

Filozofia Custom Design polega na kwestionowaniu własnych pomysłów, które zaczynają się od projektowania i wykończenia z dbałością o szczegóły. Kreatywność inżynierów oraz ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji sprawiają, że firma z dumą prezentuje najbardziej wszechstronną gamę nagradzanych projektów stojaków głośnikowych i mebli Hi-Fi z komplementarnymi meblami audiowizualnymi.

Custom Design Discrete Hi-Fi 3

Stoliki z serii Discrete Hi-Fi posiadają budowę modułową, a dodatkowe półki dostępne są na życzenie. Modułowy system umożliwia dodawanie półek, zmiany koloru wykończenia lub prześwitu pomiędzy półkami w razie potrzeby. 
Wymiary półek 525 (szer.) x 400 (głęb.) x 6 mm dostępne w kolorze czarnym i jasnym.  

Specyfikacja techniczna

Wymiary półki - szerokość 525 mm x głębokość 400 mm x  grubość 6 mm
Prześwit pomiędzy półkami: 175 mm,  
Nóżki - dostępne wykończenia: chrom, szczotkowany chrom, czarny, biały,
M6 Kolce izolacyjne bazowe ocynkowane w standardzie 

 

Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od polskiego oficjalnego dystrybutora i jest objęty polską 24 miesięczną gwarancją!

Więcej informacji
Producent CUSTOM DESIGN
Installments Santander 60 x 0.5%
Rodzaj Modułowy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Custom Design Discrete Hi-Fi 3 Stolik z 3 półkami
Twoja ocena