Custom Design Desktop Isolation Speakers Plinth

Stalowe podkładki antywibracyjne o wymiarach 165 mm x 180 mm pod kolumny podstawkowe do ustawienia na szafce, regale, półce, biurku itp. cena za parę.

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
400,00 zł

Plinta akustyczna jest produkowana ze stali akustycznej firmy Custom Design. Zaprojektowana w celu absorbowania niechcianych rezonansów i wibracji poprzez zamianę ich na energię. Zamiana następuje poprzez opatentowany polimer, który został zaimplementowany pomiędzy dwa płaty stalowe. Powoduje to przekształcenie rezonansu w nieznaczne ciepło poprzez wytworzenie tarcia. 


Poprawa jest wyraźna i widoczna, a wszestronność zastsowania jest praktycznie nieograniczona. Wymaga jedynie 12 mm przestrzeni więcej na głośnik i platformę.


Dostępne w standardowym rozmiarze 165 x 180 mm w celu dopasowania do większości kolumn podstawkowych na rynku.

Desk Top Speaker Plinth oferuje poprawę w detalicznościi oraz separacji prezentowanego przez kolumny dźwięu w porównaniu do ustawienia bezpośrednio na meblu. Wyraźna poprawa następuje również w prezentacji basu, jego dynamice i kontroli.

Poniżej wykres przedstawiający w jakim zakresie niechcianych częstotliwości następuje absorbcja.

Wykres częstotliwości pochłanianych przez stal akustyczną


Specyfikacja techniczna

Materiał: stal akustyczna
W komplecie: 16 dystansów izolujacycj, 8 sztuk dla izolacji kolumn od plinty oraz 8 sztuk w celu izolacji plinty od podłoża.
Wymiary: 165 x 180 x 4 mm 

 

Więcej informacji
Producent CUSTOM DESIGN
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Custom Design Desktop Isolation Speakers Plinth
Twoja ocena