Chord Silent Mount SMT5 – Podkładki antywibracyjne

Cena za komplet 4 szt.

DostępnośćBrak w magazynie
2 690,00 zł

Tytanowe podstawki izolacyjne Silent Mount SM5 Titanium – tytanowe podstawki pod kolce głośnikowe o średnicy 50 mm i grubości 4 mm, przeznaczone dla lekkich podstaw i urządzeń. Ręcznie wykonane w Japonii.


Mają one te same wymiary, jak standardowe, stalowe podstawki izolacyjne SM5, tyle że wykonane są z tytanu. Czy zmiana materiału coś daje? Oczywiście! – Tytanowe podstawki Silent Mount SM5 mają identyczne rozmiary, jak wykonane ze stali nierdzewnej SM5, ale są znacznie lżejsze. Mniejsza masa poprawia transfer energii, w związku z czym wersja tytanowa daje lepszy dźwięk. Poprawie ulegają: timing, dynamika i spójność, dokładniejszy jest rysunek, instrumenty i głosy wyraźniejsze i precyzyjnie rozmieszczone na scenie dźwiękowej. Tytanowe SM5 są przeznaczone do stosowania z podstawami wysokiej klasy.

Używamy ich pod platformą Audiophile Star Base w naszym pomieszczeniu demonstracyjnym, a także z podstawami obrotowymi w systemie pomiarowym, gdzie poprawa jakości dźwięku jest niemal szokująca. Podobnie jak w przypadku wielu poprawek, bardzo łatwo jest szybko przyzwyczaić się do zmian, jakie dają tytanowe SM5. Usunięcie ich z systemu zaskakuje i nie pozostawia żadnych wątpliwości co do tego, ile wnoszą do systemu, w którym są używane.

Silent Mount dostarczane są z zestawem cienkich samoprzylepnych podkładek filcowych. Jeśli podstawa jest umieszczona na podłożu innym niż miękka wykładzina, podkładki filcowe powinny być podklejone pod każdym elementem Silent Mount. Podkładka filcowa została dobrana specjalnie po to, aby zminimalizować drgania między Silent Mount i podłożem. Jeśli używamy Silent Mount na podłodze pokrytej dywanem, filcowe podkładki nie powinny być założone. Każda tytanowa podstawka izolacyjna Silent Mount SMF5 utrzymuje do 50 kg.

• ilość 4 sztuki,
wykonane ręcznie w Japonii, odlewane z tytanu,
• maksymalne obciążenie 50 kg,
• wymiary 40 mm x 50 mm,
• samoporzylegające filcowe podkładki dla zminimalizowania wibracjiProdukt nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od polskiego oficjalnego dystrybutora i jest objęty polską 24 miesięczną gwarancją!


Więcej informacji
Producent CHORD
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Chord Silent Mount SMT5 – Podkładki antywibracyjne
Twoja ocena