Chord SHAWLINE - Interkonekt 2RCA-5DIN - 1,0M

Dostępność Na zamówienie
Czas wysyłki Zapytaj o planowany termin dostępności mailowo lub telefonicznie.
1 379,00 zł

Geometria Tuned ARAY.

Zakończony lekkimi wtykami DIN z posrebrzanymi stykami i srebrzonymi wtyczkami RCA Chord VEE 3. 

Przewody Shawline wykonane są ze srebrzonej linki z miedzi beztlenowej, izolowanej teflonem. Unikalne ekranowanie ma za zadanie pracować w szerokim pasmie częstotliwości i redukować szum o podłożu mechanicznym. 

Żyły znajdują się w specjalnie zaprojektowanej zewnętrznej osłonie, aby zapewnić giętkość i dodatkowo obniżyć szum mechaniczny. 

Przewód dostępny jest w odcinkach 1-metrowych. Na zamówienie dostępne są dowolne odcinki i zakończenia. Kable Shawline DIN dostarczane są z wtyczką 4 lub 5-pinową, w konfiguracjach DIN/DIN, DIN/RCA lub DIN/XLR.

Ten kabel jest częścią linii Shawline, która obejmuje kable głośnikowe i interkonekty cyfrowe i analogowe. Kable Shawline zaprojektowane są tak, aby współdziałać. Jednak wszystkie interkonekty Chord i kable głośnikowe stosują tę samą filozofię, jeśli chodzi o konstrukcję. To oznacza, że wszystkie linie kabli Chord są ze sobą kompatybilne. 

Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od polskiego oficjalnego dystrybutora i jest objęty polską 24 miesięczną gwarancją!Więcej informacji
Producent CHORD
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Chord SHAWLINE - Interkonekt 2RCA-5DIN - 1,0M
Twoja ocena