Chord Epic USB A-B kabel 1 m

Dostępność Na zamówienie
Czas wysyłki Zapytaj o planowany termin dostępności mailowo lub telefonicznie.
2 899,00 zł

Nowy kabel Epic USB zbudowany został z myślą o coraz bardziej zaawansowanych przetwornikach D/A, streamerach i innych urządzeniach audio.

Chord Company wprowadziła do sprzedaży nowy, ręcznie wykonywany kabel USB Epic, przeznaczony dla zaawansowanych przetworników cyfrowo-analogowych, streamerów i innych cyfrowych źródeł dźwięku, które wymagają najwyższej klasy ścieżki sygnału, w tym kabli połączeniowych.

Mająca swoją siedzibę w Wiltshire firma Chord Audio, oferująca budowane przez siebie ręcznie w Anglii kable od 1985 roku, zaprojektowała USB Epic bazując na doświadczeniach, które zebrała z opracowanego niedawno, kosztownego kabla Signature Super ARRAY USB; dźwięk modelu Epic USB jest tak naprawdę niemal identyczny z dźwiękiem znanym z oryginalnego kabla Signature USB.

Hybrydowa konstrukcja, ze szczególną uwagą zwróconą na najważniejsze aspekty budowy, dała w rezultacie brzmienie znane dotychczas ze znacznie droższych kabli. Epic USB, tak jak inne kable Chord Company, korzysta ze specjalistycznej wiedzy dotyczącej ekranowania. Kabel zakończony jest, wykonywanymi w Wielkiej Brytanii, wtykami Ohmic ze srebrzonej miedzi, znanymi z droższej serii Signature Super ARAY.

Epic USB bazuje również na opatentowanej technologii Tuned ARAY, która znacząco poprawia jakość i precyzję dźwięku.

Cena i dostępność

Kabel Epic USB jest dostępny w cenie 1929 zł za 1-metrowy odcinek. Na zamówienie dostępne są odcinki o innej długości, aż do 5 m.

Epic USB oferowany jest z dożywotnią gwarancją, która obejmuje ukryte wady materiału i błędy podczas budowy kabla; nie obejmuje wad wynikających z użytkowania kabla, błędów spowodowanych niedostosowaniem się do instrukcji, jak również nieautoryzowanych napraw i modyfikacji.

Chord Company

Chord Company jest wiodącym brytyjskim producentem wysokiej jakości kabli A/V. Firma od ponad 30 lat starannie projektuje i konstruuje najwyższej jakości kable audio w Wielkiej Brytanii dla wymagających klientów w ponad 50 krajach.

Firma Chord kieruje się bezkompromisowym założeniem oddania muzyki „na żywo”, niezależnie od źródła sygnału. Zespół Chord może się pochwalić wieloma opatentowanymi technologiami, czego rezultatem są wiodące w swojej klasie kable, zarówno standardowe, jak i niestandardowe. Własne projekty i produkcja we własnej fabryce zapewniają pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, gwarantując spójność oferty i tworząc rodzinę produktów, które umożliwiają tysiącom melomanów na całym świecie pełnić marzenie o pięknym dźwięku.

Więcej informacji
Producent CHORD
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Chord Epic USB A-B kabel 1 m
Twoja ocena