Chord Electronics HUEI - Przedwzmacniacz gramofonowy

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
5 790,00 zł

Model Huei jest odpowiedzią na pytania wielbicieli dźwięku spod znaku Chord Electronics, którzy chcieli uzyskać to samo wysokiej klasy brzmienie w swoich systemach gramofonowych. Przedwzmacniacz ten obsługuje zarówno wkładki MM (Moving Magnet), jak i MC (Moving Coil), dzięki czemu jego użytkownik może bez przeszkód korzystać z obu typów. Co więcej, dzięki umieszczonemu na froncie przyciskowi „Gain”, osoba korzystająca z przedwzmacniacza Huei bez problemu dostosuje wzmocnienie do swoich aktualnych potrzeb.

Na pokładzie Huei znajdziemy tę samą technologię, która zapewniła firmie Chord Electronics znakomitą opinię wśród krytyków audio i miłośników high-endowego dźwięku na całym świecie. Mowa tu między innymi o zaawansowanym mikroprocesorze odpowiedzialnym za kontrolę urządzenia. Mikroprocesor oferuje między innymi możliwość zmiany impedancji czy wzmocnienia, a także funkcję zapamiętywania ustawień, dzięki której korzystanie z przedwzmacniacza Huei jest niezwykle przyjemne i bezproblemowe. Co istotne, opisywany tutaj przedwzmacniacz oferuje wejścia RCA oraz wyjścia RCA oraz XLR.

Podobnie jak inne produkty sygnowane logotypem Chord Electronics, również Huei został wyposażony w wysokiej jakości obudowę wykonaną z precyzyjnie obrabianego aluminium. Jej forma jest podobna do tej znanej z firmowego przetwornika c/a Qutest i również oferuje niewielkie „okienko” do podglądania podświetlonego wnętrza urządzenia. Uwagę powinny także przykuć umieszczone na froncie sferyczne gałki służące do kontroli pracy urządzenia: te są nie tylko łatwe w obsłudze, ale i znakomicie się prezentują.

 

Specyfikacja techniczna:

Impedancja wejściowa (MM/MC): 47 kΩ/ 30 Ω – 47 kΩ
Wzmocnienie (MM/MC): 25-35/48-70 dB
Szum (wejście): 1,1 nV/Hz
Maksymalne napięcie wyjściowe (RMS): 10 V RMS
Pasmo przenoszenia: 12 – 25 000 Hz
Impedancja wyjściowa: 520 Ω
Wymiary (W x S x G): 41 x 160 x 72 mm
Waga: 657 g

Więcej informacji
Producent CHORD ELECTRONICS
Installments Santander 60 x 0.5%
Rodzaj Tranzystorowy
Typ wkładki MM/MC
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Chord Electronics HUEI - Przedwzmacniacz gramofonowy
Twoja ocena