Chord C-Lite Kabel cyfrowy optyczny Toslink - Mini Jack 3,5 mm

Cena za kabel o długosći 1 m 

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
219,00 zł

C-lite to seria optycznych kabli zaprojektowanych tak, aby były rozwiązaniem w każdej sytuacji, w których wymagane jest użycie połączenia TOSLink. Ich użycie skutkuje dwoma rzeczami: przede wszystkim muzyka wraca do życia, a jednocześnie możemy tego doświadczyć za znacznie mniejsze pieniądze niż dotychczas.

Druga zaleta związana jest ze zmianami, jakie wokół nas zachodzą, głownie z tym, że wszystko wokół nas robi się coraz bardziej zaawansowane technologicznie – tam, gdzie kiedyś był odtwarzacz mp3 teraz mamy wysokiej rozdzielczości odtwarzacz plików, mieszczący się w dłoni, w którym możemy zapisać całą naszą muzyczną bibliotekę. Miniaturowe urządzenia korzystają z miniaturowych połączeń i gniazd mini-jack zazwyczaj wyposażonych w port optyczny.
Odpowiedzią na te potrzeby jest nowy kabel optyczny C-lite, dostępny ze specjalnie dla niego zaprojektowanym wtykiem optycznym mini-jack, idealnie pasującym do miniaturowych odtwarzaczy plików. Można oczywiście korzystać ze specjalnych przejściówek, ale właściwie zakończony kabel jest znacznie lepszym wyborem. W serii C-lite znajdziemy kable typu mini-jack/mini-jack, mini-jack/TOSLink i TOSLink, wszystkie w szerokim wyborze długości – od pasującej do kieszeni aż po długości wymagane w rozbudowanych systemach audio.
W C-lite wykorzystano optyczny kabel PMA o szerokim paśmie przenoszenia, którego zakończenia są polerowane, co dodatkowo poprawia jego parametry.
Centralny przewodnik jest chroniony zewnętrznym płaszczem z miękkiego PVC, który jest z kolei osłonięty twardą powłoką PVC. To zestawienie zapobiega to łamaniu wiązki optycznej, a jest jednocześnie na tyle podatne, aby można było kabel zgiąć nawet pod bardzo małym kątem.

 

Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od polskiego oficjalnego dystrybutora i jest objęty polską 24 miesięczną gwarancją!

 


Więcej informacji
Producent CHORD
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Chord C-Lite Kabel cyfrowy optyczny Toslink - Mini Jack 3,5 mm
Twoja ocena