Anthem MRX 740 Amplituner kina domowego Black

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
16 100,00 zł

Odbiorniki AV MRX firmy Anthem mają na celu maksymalizację wydajności w ich przedziale cenowym. Opierając się na zestawie funkcji naszych poprzednich modeli, dodaliśmy najnowszą wersję ARC Genesis, przeprojektowany i dokładniejszy mikrofon kalibracyjny, interfejs użytkownika sieci Anthem, zintegrowaną obsługę przesyłania strumieniowego, zorientowane obiektowo kodeki audio z obsługą do 15,2 kanałów oraz czysta moc dostarczana przez Anthem z mocą do 140 watów na kanał.

MRX 540, 740 i 1140 to doskonały sposób na wprowadzenie najwyższej jakości dźwięku do każdego kina domowego lub pokoju multimedialnego. Bezproblemowo zintegruj swój telewizor Smart TV lub projektor z 7 wejściami HDMI i 2 wyjściami oraz eARC. Sygnały Ultra HD są przesyłane niezmienione do 18,2 Gb / s z obsługą Dolby Vision, HDR i Hybrid Log Gamma.

MRX 740 to 11.2 Przedwzmacniacz / Odbiornik A/V z 7 kanałami wzmacniacza z Dolby Atmos, DTS: X i IMAX Enhanced. 140 watów mocy ciągłej na kanał przy 8 omach. Zawiera ARC (korekta pokoju Anthem). Możliwość aktualizacji przez HDMI v2.1 8K.

Dolby Vision
Poczuj emocjonalny wpływ historii, ożywiając swoją rozrywkę dzięki niezwykle żywemu obrazowi, jaśniejszym światłom i ciemniejszym cieniom.

Dolby Atmos
Dźwięk nigdy nie brzmiał tak dobrze. Poczuj głębsze połączenie z filmem i muzyką, którą kochasz, dzięki dźwiękowi, który porusza się wokół Ciebie z zapierającym dech w piersiach realizmem.

DTS:X
DTS:X to kodek audio nowej generacji firmy DTS, który wykorzystuje dźwięk obiektowy, aby umożliwić nowe wrażenia dźwiękowe w zanurzeniu i interaktywności.

IMAX ENHANCED
IMAX ENHANCED to jedyny sposób, aby doświadczyć charakterystycznego dla IMAX obrazu, dźwięku i skali w domu. IMAX Enhanced łączy cyfrowo zremasterowaną zawartość 4K HDR i technologie audio DTS z najlepszymi w swojej klasie elektroniką użytkową i platformami przesyłania strumieniowego.

Airplay 2
Wszystkie komponenty AVM / MRX obsługują Apple AirPlay i AirPlay 2, które umożliwiają użytkownikowi strumieniowe przesyłanie treści oraz utworów przechowywanych w sieciach lokalnych do dowolnego urządzenia obsługującego AirPlay. AirPlay 2 dodaje obsługę odtwarzania na wielu urządzeniach, dzięki czemu możesz słuchać swojej muzyki w całym domu.

Google Chromecast
Google Chromecast umożliwia użytkownikowi strumieniowe przesyłanie treści z dowolnego urządzenia z systemem Android, takiego jak telefon, tablet lub laptop, do dowolnego komponentu AVM / MRX. Jeśli możesz słuchać jej na telefonie, możesz przesyłać ją do odbiornika lub procesora Anthem.

Spotify connect
Wszystkie komponenty AVM / MRX obsługują Spotify Connect, umożliwiając przekształcenie smartfona w pilota i umożliwiając odtwarzanie, wstrzymywanie i przesyłanie strumieniowe treści ze Spotify.

Bluetooth
Wszystkie komponenty AVM / MRX obsługują Bluetooth do strumieniowego przesyłania utworów przechowywanych na urządzeniach takich jak telefony, tablety i laptopy.

Roon
Wszystkie komponenty AVM / MRX obsługują Roon, umożliwiając łączenie, przesyłanie strumieniowe i zarządzanie kolekcją muzyczną. Roon mówi Twojej muzyce, co ma robić i gdzie to robić.

 

features_logos

Interfejs dla zaawansowanych
Sieciowy interfejs użytkownika Anthem jest teraz wbudowany we wszystkie odbiorniki MRX i procesory AVM. Korzystając z telefonu, tabletu lub laptopa, właściciele mogą łatwo uzyskać dostęp do dowolnej funkcji lub ustawienia i wprowadzać zmiany w locie. Włączaj i wyłączaj strefę główną lub drugą, reguluj głośność, zmieniaj tryby audio lub dostosuj przycinanie kanałów, aby uzyskać doskonały dźwięk przestrzenny. Interfejs sieciowy może być również używany do kalibracji opóźnień i poziomów głośników oraz konfigurowania ustawień sieciowych / opcji sterowania. Można zmienić nazwy urządzeń źródłowych, co upraszcza konfigurację, umożliwiając eliminację nieużywanych wejść. Instalatorzy mogą importować i eksportować pliki, aby zdalne zarządzanie było proste i wygodne.

Ponowne przypisanie kanału
Kanały odbiorników serii MRX można przypisywać na wiele sposobów. Nieużywane kanały wzmacniacza można ponownie przypisać do wymagających głośników przednich korzystając z Bi-Amplify, głośników surround, głośników prezencyjnych lub drugiej strefy (dostępne w MRX 1140 i MRX 740). Skonfiguruj kanały wzmacniacza do potrzeb swojego systemu, a następnie udoskonal prezentację z ARC Genesis.

Specyfikacja techniczna:


- Nowa platforma elektroniki, do 11.2 kanałów przedwzmacniacza z 7 kanałami wzmacniacza, HDMI 2.0b HDCP 2.2, możliwość aktualizacji sprzętu do HDMI 2.1 (8K)
- Wszystkie zorientowane obiektowo kodeki audio zostały zaktualizowane do najnowszej wersji DTS: X i Dolby Atmos.
- IMAX Enhanced
- ARC Genesis ma teraz bardziej precyzyjny mikrofon, zapewniający lepsze rezultaty w każdym środowisku odsłuchowym.
- Platforma Agnostic Streaming z AirPlay2, Google Chromecast (Audio), Bluetooth v4.2 i Spotify Connect (wkrótce!) I Roon (wkrótce!)
- Niezawodna platforma sieciowa z konfiguracją internetową i aktualizacjami bezprzewodowymi
- Platforma DSP nowej generacji
- Zmodernizowana konstrukcja z wyświetlaczem na panelu przednim o wysokiej rozdzielczości
- Matrycowanie wzmacniacza z maksymalnie 10 ponownie przypisywanymi kanałami
- Dwa niezależne wyjścia podrzędne w MRX 1140 pozwalają ARC Genesis na indywidualną korektę wielu subwooferów pod kątem odpowiedzi częstotliwościowej i wyrównania fazy.
- Niezależne wyjście HDMI Zone 2.
- 11.2 kanałów przedwzmacniacza z 7 kanałami wzmacniacza. 140 watów mocy ciągłej na kanał przy 8 omach.
- Dwa niezależne wyjścia subwoofera
- Automatyczna regulacja fazy subwoofera (ARC Genesis)
- Automatyczna regulacja polaryzacji subwoofera (ARC Genesis)
- Najnowsze wdrożenie ARC Genesis
- Cztery wspomnienia profili głośników
- Przyrost odległości od głośników o 2 ”/ 5 cm
- Przyrost poziomu o 0,5 dB
- Ustawienie Super Sub Front
- Dolby Vision
- HDMI 2.0b i HDCP 2.2 (możliwość aktualizacji sprzętu do HDMI 2.1 8K)
- HDMI eARC
- Podpróbkowanie 4: 4: 4 at 4K60 (18,2 Gb / s)
- High Dynamic Range (HDR)
- Hybrid Log Gamma (HLG)
- Gama kolorów BT.2020
- Przełączanie 4K 50/60
- Wyjście HDMI strefy 2
- Podwójne wyjścia HDMI
- Standby Pass-Through
- Dolby Atmos
- Dolby HD
- DTS:X Pro
- DTS:X
- DTS-HD Master Audio

 

 

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, pochodzący od oficjalnego polskiego dystrybutora, objęty 24-miesięczną gwarancją.

 

Więcej informacji
Producent ANTHEM
Installments Santander 60 x 0.5%
Dodatkowe strefy 2 strefa
Ilość kanałów 7.2
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Anthem MRX 740 Amplituner kina domowego Black
Twoja ocena