Amphion HELIUM 520 - White kolumna wolnostojącea

Kolor: Standard white

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
5 995,00 zł

Podana cena jest za 1 sztukę, produkt sprzedawany w parach (2 szt)

 

Wielu miłośników muzyki wciąż uważa, że kolumny głośnikowe, które oferują ciepłe brzmienie, neutralność i pełną trójwymiarowość sceny, to produkt nieosiągalny. Tak uważają ci, którzy nie mieli możliwości posłuchać dźwięku, jaki dostarczają kolumny Amphion Helium 520. Wystarczy krótki odsłuch żeby przekonać się, że Helium 520 mogą współpracować z dowolnym, nawet przystępnym cenowo systemem audio, a do tego idealnie sprawdzają się przy słuchaniu gorzej zrealizowanych nagrań.

Już przy pierwszym kontakcie Helium 520 zachęcają do dalszego ich poznania. Chociaż to wolnostojąca kolumna głośnikowa o wysokości 104 cm, to zachwyca swoją wizualną lekkością i delikatnością, która jest przeciwieństwem dostarczanego dźwięku – zaskakującego swoją dynamiką i potęgą. Dzięki tym zaletom Helium 520 perfekcyjnie wpisują się w dowolny wystrój wnętrza, nadając mu elegancki, a jednocześnie nowoczesny charakter, i wypełniając go pięknym brzmieniem.

Uzyskanie tak smukłej konstrukcji możliwe było tylko dzięki zastosowaniu dwóch 133-milimetrowych przetworników nisko-średniotonowych z membranami celulozowymi. Pomiędzy głośnikami pracuje 25-milimetrowa tytanowa kopułka wysokotonowa. Przetworniki znajdują się w obudowie typu bas-refleks i wspomagane są przez system U/D/D (Uniformly Directive Diffusion), który dzięki zapewnieniu równomiernej dyspersji fal dźwiękowych minimalizuje anomalie brzmienia spowodowane odbiciami fali dźwiękowej od ścian, podłogi i sufitu.

Specyfikacje Techniczne:

System: 2-drożny
Obudowa: Wentylowana z tyłu
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 10 - 150 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 2 x 5,25" paper
Przetwornik wysokotonowy: 1" titanium
Pasmo przenoszenia: 40 - 30000 Hz
Skuteczność: 90 dB
Impedancja: 4 Ω
Częstotliwość podziału: 1600 Hz
Wymiary (S x W x G): mm 160 x 1040 x 215
Waga kg: 16

 

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, pochodzący od oficjalnego polskiego dystrybutora, objęty 24-miesięczną gwarancją.

 

Więcej informacji
Producent AMPHION
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Amphion HELIUM 520 - White kolumna wolnostojącea
Twoja ocena