WireWorld Aurora 7 Power Cord (AUP) Kabel sieciowy - 2m

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
1 199,00 zł

WireWorld Aurora 7 Power Cord (AUP) Kabel sieciowy - 2mKable zasilające Wireworld zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem rozwiązania problemów kompletnie odmiennych niż kable audio i wideo. Idealny kabel audio lub wideo powinien przesłać całe pasmo częstotliwości bez żadnych zmian. Z kolei idealny kabel zasilający prześle tylko zasilanie o częstotliwości 50 lub 60 Hz blokując wszystkie inne częstotliwości. Redukuje w ten sposób szum zasilania sieciowego i wyższe harmoniczne, prowadzące do degradacji dźwięku i obrazu.

Celem projektantów Wireworld podczas testów kabli zasilających było osiągnięcie jakości brzmienia jak najbardziej zbliżonego do zasilania z baterii. By go osiągnąć, opracowano w tej firmie technologię Fluxfield, unikalną strukturę przewodników, połączoną z dielektrykiem Composilex 2, która maksymalizuje indukcyjną i pojemnościową filtrację, minimalizując szum zasilania, tłumiąc elektryczne rezonanse, z którymi inne kable i kondycjonery sieciowe nie potrafią sobie poradzić. Wśród innowacji, z jakimi mamy tu do czynienia możemy wymienić, umieszczone blisko przewodników, podwójne ekranowanie o niskiej impedancji. Co więcej, eleganckie wtyki mają srebrne lub srebrzone piny (w zależności od modelu), dając połączenie o minimalnych stratach.

Poprzednie generacje kabli zasilających Wireworlda zdobyły wiele nagród za unikalne opracowania technologiczne, dające realną poprawę dźwięku i obrazu. Nowa wersja Composilex 2 przenosi serię 7 w zupełnie nowe rejony, zapewniając wyraźnie lepszy obraz, dynamikę i rozdzielczość komponentów audio i wideo. Pięć modeli różni się tylko materiałem, z którego wykonane są przewodniki oraz piny wtyków, co przekłada się na różnice w przepływie sygnału, a tym samym na jakość dźwięku.


 Aurora 7 (AUP)

  • posrebrzane przewodniki z miedzi OFC
  • Fluxfield
  • izolacja Composilex 2
  • srebrzone piny

 


 

Aurora 7

Kabel sieciowy Aurora 7 zbudowany został przy zastosowaniu unikalnej topologii, w której zastosowano przewodniki z miedzi beztlenowej OCC. Model ten zamieni słuchanie muzyki w prawdziwą przygodę.

 


 

Kable są nowe, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzą od Polskiego dystrybutora i są z 24 miesięczną gwarancją!

 


 

Więcej informacji
Producent WIREWORLD
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:WireWorld Aurora 7 Power Cord (AUP) Kabel sieciowy - 2m
Twoja ocena