Simply Analog Antystatyczna szczotka z naturalnego włosia do płyt winylowych, czarna

Do czyszczenia na sucho i mokro, kolor czarny

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
100,00 zł

Utrzymanie płyt analogowych oraz igły gramofonowej w czystości, to podstawa otrzymania najwyższej jakości dźwięku, jednak nie tylko, to również konieczność aby zapewnić długotrwały żywot swojej ulubionej kolekcji płyt. Z pomocą przychodzi grecka firma Simply Analog, która produkuje akcesoria gramofonowe bardzo wysokiej jakości za nieduże pieniądze. Dbałość o szczegóły oraz przywiązanie dużej uwagi do wydawałoby się mniej istotnych kwestii sprawiło, że firma Simply Analog stała się rozpoznawalną marką w świecie analogowym.

Oferta greckiego producenta obejmuje: akcesoria do czyszczenia płyt winylowych na mokro oraz na sucho, ściereczki antystatyczne, płyn do czyszczenia igieł gramofonowych. Znakiem rozpoznawczym firmy jest nie stosowanie alkoholu jako składnika we wszystkich oferowanych płynach czyszczących. Dodatkowo w ofercie znajdziemy wszelkiego rodzaju okładki, w tym zewnętrzne wykonane z grubej i sztywnej foli a jednocześnie bardzo przezroczyste. Okładki wewnętrzne dwuwarstwowe, a to wszystko dla każdego rozmiaru płyt: 12 cali, 7cali a nawet 10 cali. Specjalnością greckiej manufaktury jest Deluxe Box czyli gotowe pudełko zawierające: komplet szczotek, płyn do czyszczenia płyt oraz igły, wraz ze ściereczką z mikrofibry. Wszystkie produkty Simply Analog spełniają wymogi dyrektywy Parlamentu Europejskiego RoHS i nie zawierają szkodliwych pierwiastków m.in. takich jak ołów, rtęć czy kadm i innych wymienionych w dyrektywie toksyn.

 

Antystatyczna szczotka do płyt winylowych wykonana z drewna dębowego i 80% naturalnego włosia koziego.

 

 

Najważniejsze cechy

 

  • Drewo dębowe o wymiarach 13cm x 2,5 cm
  • 80% naturalnego włosia koziego z Grecji, 20% włókna antystatycznego
  • Odpowiednia do czyszczenia na mokro i sucho
  • Produkowana ręcznie w Grecji
  • Wysokość włosia: 2,5 cm

 

Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od oficjalnego polskiego dystrybutora i jest objęty polską 24 miesięczną gwarancją!

Więcej informacji
Producent SIMPLY ANALOG
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Simply Analog Antystatyczna szczotka z naturalnego włosia do płyt winylowych, czarna
Twoja ocena