Purist Audio Design USB - Kabel cyfrowy USB A-B - 2,0M

Dostępność Na zamówienie
Czas wysyłki Zapytaj o planowany termin dostępności mailowo lub telefonicznie.
1 499,00 zł

 

 

Purist Audio Design przedstawia całkowicie nowy kabel audio USB o ultra wysokiej wydajności. Kabel USB został specjalnie zaprojektowany do zastosowań audio komputerowych. W konstrukcji zastosowano przewody o dużym przekroju, co pozwala na dokładny transfer sygnału do 5 metrów w porównaniu z innymi kablami USB komputera, które są ograniczone do kilku metrów. Dzięki temu komputery mogą znajdować się z dala od komponentów audio bez uszczerbku dla wydajności.

Kabel USB Purist Audio Design wykorzystuje precyzyjne techniki konstrukcyjne i lepsze tłumienie szumów, co zapewnia bogatszy, bardziej naturalny dźwięk w porównaniu z komputerowymi kablami USB. Kabel zawiera również dielektrykę o niskim poziomie szumów i podwójne ekranowanie zapewniające doskonałą jakość szumów dla lepszej rozdzielczości szczegółów muzycznych i szerszego zakresu dynamiki.

Uwaga: Niektóre wyjścia USB komputera nie obsługują dłuższych kabli niż zwykłe kable audio USB. Purist Audio Design USB Audio Cable to wysokiej rozdzielczości kabel o dużej przepustowości, który przesyła wysokiej jakości sygnał DAC na dłużej niż oczekiwano dzięki szerokiemu asortymentowi interfejsów komputerowych.

 

Specyfikacja Techniczna: 

Przewodniki Miedź
Metale Miedź
Zastawianie 100% folia, 65% warkocz
Materiał dielektryczny PVC
Gauge, Data 28 AWG Twisted Pair
Gauge, Power 20 AWG
Gauge, Drain 28 AWG
Dane odporności 0,237 Ω / m (przewodnik)
Wytrzymałość 0,034 Ω / m (przewodnik)
Specyfikacja USB 2.0
Średnica kabla 1/4 "OD
Typ złącza USB A na USB B
Obróbka materiału Trzyosobowy (3x) Cryomag ©

 

Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od polskiego oficjalnego dystrybutora i jest objęty polską 24 miesięczną gwarancją!

 


Więcej informacji
Producent PURIST AUDIO DESIGN
Installments Santander 60 x 0.5%
Typ USB 2.0
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Purist Audio Design USB - Kabel cyfrowy USB A-B - 2,0M
Twoja ocena