iFi Audio ZEN Air Can

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
499,00 zł

Wzmacniacz słuchawkowy iFi Audio ZEN Air Can

Wzmacniacz słuchawkowy
Oparta na wielokrotnie nagradzanej serii ZEN, linia ZEN Air sprawia, że wysokiej jakości dźwięk jest bardziej przystępny cenowo niż kiedykolwiek wcześniej. ZEN Air Can wynosi jakość dźwięku na wyższy poziom.

Nowe iFi ZEN Air DAC, ZEN Air Blue, ZEN Air Can i ZEN Air Phono mają ten sam rozmiar i charakterystyczny kształt, co seria ZEN, ale wytłaczaną aluminiową obudowę zamieniono na obudowę z syntetycznego polimeru, z teksturowanym wykończeniem. Każde urządzenie jest w innym odcieniu szarości. Producent podkreśla, że ​​nie jest to jednak zwykły plastik ABS - jest to „wysokiej jakości polimer termoplastyczny z dodatkami zmniejszającymi kruchość i poprawiającymi amortyzację”.

Analogowy wzmacniacz słuchawkowy ZEN Air Can przechodzi z czterostopniowej regulacji wzmocnienia swojego w pełni wyposażonego rodzeństwa do trzech: – 0 dB, 9 dB i 18 dB. Do tego są dwa wyjścia słuchawkowe – 6,3 mm i 4,4 mm, choć wyjście 4,4 mm nie jest tutaj w pełni zbalansowane. Zamiast tego otrzymujemy dodatkową parę gniazd RCA typu single-ended, zapewniając łącznie dwa wejścia stereo RCA i jedno gniazdo 3,5 mm S-Balanced.

Więcej informacji
Producent IFI AUDIO
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:iFi Audio ZEN Air Can
Twoja ocena