Fiio i1 Kabel DAC dla iPhone

DostępnośćBrak w magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
199,00 zł

DAC dla iPhone Fiio i1 

Fiio i1 jest certyfikowanym przez Apple przetwornikiem cyfrowo-analogowym że wzmacniaczem słuchawkowym podłączanym do złącza Lightning. Certyfikowanie daje pełną gwarancję że urządzenie mimo aktualizacji systemu będzie nadal działać w urządzeniu z iOS. i1 działa z każdym urządzeniem Appla wyposażonym w złącze Lightning, czyli iPhone'ami i iPad'ami. Pilot wraz z mikrofonem posiada trzy przyciski. Dzięki temu będziesz mógł kontrolować swojego smartphona czy tablet bez wyjmowania go z kieszeni czy torby. Między innymi mamy takie funkcje na przyciskach jak odtwarzanie, pauza, zmiana utworu czy kontrola głośności.
Fiio i1 posiada wysokiej jakości chipset DAC NAU88L25 oraz wzmacniacz słuchawkowy. Dobrej jakości przetwornik nie tylko umożliwi odtwarzanie plików gęstych, tzw. hi-res (w przyszłości do 192 kHz), ale także głos przetwarzany podczas rozmowy będzie czysty i wyraźny. Natomiast wzmacniacz słuchawkowy ma moc 30mW/16Ohm, co da możliwość wysterowania większości słuchawek dokanałowych oraz niewymagających nausznych.

Mikrofon
Obieranie połączeń czy włączanie Siri jest bardzo proste, wystarczy nacisnąć odpowiednio środkowy przycisk. Także jakość mikrofonu zapewnia czysty głos.
i1 jest urządzeniem typu plug and play, więc nie potrzebujemy instalować sterowników aby urządzenie zostało wykryte przez iPhona czy iPada. Fiio wydało także aplikację do i1, która między innymi zapewni nam aktualizację oprogramowania w urządzeniu.

Specyfikacja techniczna:
- Przetwornik DAC: NAU88L25
- Stosunek sygnał/szum: 105dB
- Zniekształcenia THD: 0.003%
- Pasmo przenoszenia: 20 – 20.000Hz
- Impedancja wyjściowa: 1 Ohm
- Wyjście słuchawkowe: mini jack 3.5mm
- Inne złącza: Apple Lightning
- Regulacja głośności
- Obsługiwane słuchawki: Do 32 Ohm
- Obsługa bezstratnych formatów audio do 48kHz
- Długość kabla: 80cm
- Moc wyjściowa 1: >30 mW(16Ω loaded/ THD+N<1%)
- Moc wyjściowa 2: >15 mW(32 Ω loaded/THD+N<1%)
- Wymiary: Wysokość: 4.55cm, Szerokość: 0.95cm
- Waga: 11.5gProdukt nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od polskiego oficjalnego dystrybutora i jest objęty polską 24 miesięczną gwarancją!Więcej informacji
Producent FiiO
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fiio i1 Kabel DAC dla iPhone
Twoja ocena