Audion Premier MM Phono stage Lampowy przedwzmacniacz gramofonowy do wkładek typu MM

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
4 839,00 zł

 

Przedwzmacniacz gramofonowy Audion Premier MM zbudowany jest na wysokiej klasy płytkach pcb. Jak wszystkie wzmacniacze Audiona został wykonany ręcznie. Podstawa zrobiona jest z aluminium pomalowanego proszkowo na kolor czarny, podobnie jak pokrywa transformatorów .Górna płyta została wykończona polerowaną stalą nierdzewną.

Scena dźwiękowa oferowana prze ten przedwzmacniacz gramofonowy jest niezwykle duża, dająca wgląd w trójwymiarową strukturę nagrania. Wszyscy muzycy są dokładnie i precyzyjnie umiejscowieni w przestrzeni. Szumy tła są całkowicie „czarne”. Rozdzielczość jest zdumiewająca, z absolutnie przekonującą głębią nawet na bardzo niskich poziomach głośności. Audion Premier MM nie upiększa złych nagrań, ale dodaje blasku wybitnym nagraniom, i zachowuje tonalności, rytm i poczucie przestrzeni. Brzmienie można określić jako wybitnie neutralne, ale nie sterylne, za ciepłe lub lampo podobne.

 

Dopasowanie wzmacniacza

Przedwzmacniacz gramofonowy Audion Premier MM nadaje się najlepiej do stosowania z wkładkami MM posiadającymi standardowy lub niski poziom wyjściowy. Przedwzmacniacz idealnie współpracuje z kablami połączeniowymi Proton. Jest kompatybilny z większości dostępnych wkładek gramofonowych typu MM. Nie wymaga również aż tak bardzo dokładnego dopasowania jak w przypadku innych produktów stosujących w aplikacji transformator. Do wyboru są dostępne także różne opcje i standardy wykonania. Można zamówić również wersję w wykonaniu H/W.

 

Jakość zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz

Przedwzmacniacz gramofonowy pracuje w aktywnej klasie A, używając aplikacji beztransformatorowej, co oznacza bardzo proste dopasowanie. Jest to znacznie mniej krytyczne wobec pojemności, rezystancji, indukcyjności , impedancji i reaktancji, co skutkuje uproszczeniem procesu dopasowywania. W przypadku stosowania konstrukcji transformatorowej dopasowanie normalnie przebiega wieloetapowo.
Przedwzmacniacz wykorzystuje rosyjski lampy 6H23N NOS, posiada również przełącznik uziemienia masy z tyłu obudowy, aby pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z uziemieniem.

 

Specyfikacja techniczna

 

Czułość Ref:  2.0mV MM
Zniekształcenia @ 1V          <0.015%
Odstęp od zakłóceń (CCIR)         <80 dB
Pasmo przenoszenia: 11 – 185KHz ±1 dB RIAA
Odstęp od szumów: >70 dB
Wejścia: 2 x 1 Phono MM
Wyjścia: 2 x Main Out
Pobór prądu: 12 W
Lampy : 2 x 6922 lub E88CC
Wymiary: 42cm gł.; 23 cm szer.; 16 cm wys.
Waga: 6 kg
Bezpiecznik: 500mA/240V

 

Towar jest nowy, oryginalnie zapakowany, pochodzący z oficjalnej polskiej dystrybucji, objęty 24-miesięczną na urządzenie oraz 6 miesięcy na lampy

Więcej informacji
Producent AUDION
Installments Santander 60 x 0.5%
Rodzaj Lampowy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Audion Premier MM Phono stage Lampowy przedwzmacniacz gramofonowy do wkładek typu MM
Twoja ocena