WireWorld Oasis 8 - Kabel subwooferowy "Y" (OSW) - 6,0M

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
929,00 zł

WireWorld Oasis 8 - Kabel subwooferowy "Y" (OSW) 

Interkonekty Wireworld z serii 7 są doskonałym przykładem udanego zastosowania nowej technologii, stawiającej czoła wyzwaniom najnowszych nośników muzyki. Modyfikacje, w wyniku których powstał Composilex 2 dały niesamowitą poprawę w jakości dźwięku, eliminując efekt modulowania szumu, występujący w przypadku tradycyjnych materiałów izolacyjnych. Composilex 2 zapewnia cichsze tło, wyraźniejszą scenę dźwiękową i wyższą dynamikę niż przy zastosowaniu klasycznego dielektryka. 

Composilex 2 to tylko część innowacyjnej technologii DNA Helix (w fazie opatentowania) –kabli, w których przewodniki ułożone są w płaskich wiązkach i są ze sobą skręcone jak DNA. Energia elektromagnetyczna jest w ten sposób przenoszona znacznie wydajniej niż w innych kablach.

Kombinacja tych dwóch zaawansowanych technologii daje możliwość wyprodukowania interkonektów, które brzmią wyraźniej i czyściej niż inne, szczególnie jeśli chodzi o wymagające pod tym względem, często irytujące, sybilanty (głoski syczące) wokali. Pozwalają również na usłyszenie detali z zachowaniem kontrastów dynamicznych i muzycznej ekspresji, przez inne kable maskowanych. Co więcej, zmniejszają zmęczenie słuchaniem, poprawiając rozdzielczość i balans tonalny. Żaden inny kabel nie był tak blisko perfekcji znanej z połączenia bezpośredniego (bez użycia kabli).

Oprócz zalet technologii Composilex 2 i DNA Helix, interkonekty Wireworld oferują też wyjątkowe, opatentowane przez tę firmę wtyki, a wiele z tych kabli wyposażono w przewodniki o najwyższej dostępnej czystości (OCC Ohno Continuous Cast). Cechy te są szczególnie istotne w kontekście najwyższej jakości systemów audio. Kable dostępne są jako interkonekty liniowe, subwooferowe, do połączeń wielokanałowych i jako interkonekty gramofonowe.

Oasis 8 to kabel o wyjątkowo korzystnym stosunku oferowanej jakości brzmienia do ceny. Wykorzystuje on zalety konstrukcji Wireworld Quad DNA Helix oraz wtyków Silver-Tube by znacząco poprawić jakość i dynamikę prezentacji popularnych systemów audio-video.

Dane techniczne:
• Konstrukcja: Quad DNA Helix
• Przewodniki sygnałowe:
- ilość: 4 (40 wiązek)
- przekrój: 21AWG (0,4 mm2)
- materiał: miedź beztlenowa OFC
• Izolacja: Composilex 2

 

 

Kable są nowe, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzą od Polskiego dystrybutora i są z Polską 24 miesięczną gwarancją!

 

Więcej informacji
Producent WIREWORLD
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:WireWorld Oasis 8 - Kabel subwooferowy "Y" (OSW) - 6,0M
Twoja ocena