WireWorld CHROMA 8 CAT8 - Kabel Ethernet/LAN (CHE) - 3,0M

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
759,00 zł

WireWorld CHROMA Cat 8

 

Kable ethernetowe Wireworld korzystają teraz z innowacyjnego, płaskiego dizajnu, by z jednej strony obsługiwać prędkość transmisji zgodnej z najnowszym standardem (Cat 8) a z drugiej, by zaoferować większość giętkość a co za tym idzie łatwość układania niż konwencjonalne kable o okrągłym przekroju. Pomimo wykorzystania przewodników o grubości 23 AWG i potrójnego ekranowania każdej pary przewodników nasz opatentowany dizajn o nazwie Tite-Shield ma grubość zaledwie 1/10 cala. Ta elegancka struktura kabla ułatwia także terminowanie kabli ekranowanymi wtykami RJ-45 Wireworld’a.

Sieci bezprzewodowe są bardzo wygodne w użytkowaniu, ale na razie to sieci kablowe są powszechnie stosowanym standardem gwarantującym odpowiednią prędkość i wierność transmisji. Ciągły rozwój sieci kablowych wymusza ewolucję kabli sieciowych, które muszą spełniać coraz wyższe standardy oferując coraz wyższe prędkości transmisji danych. Kable ethernetowe Wireworld’a są odpowiedzią na to zapotrzebowanie.

Płaski kształt i biegnące równolegle przewodniki to radykalna zmiana w porównaniu do konwencjonalnych, okrągłych w przekroju kabli, w których przewodniki są ze sobą skręcane. Płaska forma naszych kabli została opracowana w celu poprawy osiągów, ale także, by ułatwić ich instalację. Lepsze osiągi umożliwiają przełamanie ograniczeń pojawiających się w przypadku konieczności stosowania długich odcinków kabli, a wysoka prędkość transmisji wpływa na poprawę jakości streamowanego materiału audio i video.

Nowy standard kabli ethernetowych CAT 8 został stworzony, by umożliwić transmisję z prędkością do 40 Gigabitów. Mimo że stosowane dziś standardy transmisji multimediów nie wymagają aż tak wysokich prędkości ustalono, że większa przepustowość skutkuje poprawą jakości przesyłanego obrazu i dźwięku.

Specyfikacja Techniczna:

  • BUDOWA:Technologia Tite-Shield, 100 Ω | 0,26 mm2
  • PRZEWODNIKI: OFC
  • DIELEKTRYKI: Composilex 2
  • WTYKI: Złocone 
  • UWAGI: Standardowe końcówki CHE

 


 

Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od polskiego oficjalnego dystrybutora i jest objęty polską 24 miesięczną gwarancją!



Więcej informacji
Producent WIREWORLD
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:WireWorld CHROMA 8 CAT8 - Kabel Ethernet/LAN (CHE) - 3,0M
Twoja ocena