VAP TR-S1+TR-S2 Stolik Audio Hi-Fi Potrójny

Cena dotyczy dwóch modułów TR-S1 +TR-S2 tworzących stolik potrójny. (w komplecie oryginalne kolce VAP) Istnieje możliwość zakupu osobnych modułów - patrz produkty powiązane poniżej VAP (Voltec Audio Product) od 1999 r...

DostępnośćBrak w magazynie
1 349,00 zł
  
Cena dotyczy dwóch modułów TR-S1 +TR-S2 tworzących stolik potrójny. (w komplecie oryginalne kolce VAP)
Istnieje możliwość zakupu osobnych modułów - patrz produkty powiązane poniżej


VAP (Voltec Audio Product)
od 1999 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości  podstawek do zestawów głośnikowych, mebli pod sprzęt AV, akcesoriów i elementów konstrukcyjnych przeznaczonych do sprzętu elektronicznego.
Wiele produktów zdobyło uznanie innych producentów europejskich m.in. w Niemczech, Włoszech, ) i oferowane są w systemach klasy High-End na całym świecie.
VAP zawsze stawiał na jakość, dlatego materiały z jakich są wykonane produkty pochodzą od światowych liderów w swojej branży. Każdy produkt spełnia rygorystyczne standardy jakościowe, obejmujące trwałość, wytrzymałość, ergonomię i estetykę. W procesie produkcji stosowane są najnowocześniejsze technologie (sterowane komputerowo cięcie plazmą i laserem) jak również ręczna obróbka - bardzo ważna dla osiągnięcia odpowiedniej jakości.

Od  2001 r. VAP współpracuje z niemiecką firmą ASW Lautsprecher GmbH i jest dostawcą podstawek pod kolumny głośnikowe z serii Opus oraz Genius.Wraz z głośnikami ASW, standy te są obecnie dostępne w kilkunastu krajach świata.System stolików TR-S1 oraz TR-S2
przeznaczony do sprzętu Audio-Video to ekskluzywnie wykonany produkt dla najbardziej wymagających odbiorców. Konstrukcja modułowa daje duże możliwości ustawienia , zarówno wielopoziomowo jak i pojedynczo dla poszczególnych urządzeń.

Główną zaletą stolików VAP jest sposób ich konstrukcji. Wszystkie elementy są  ze sobą skręcane (stolik nie zawiera żadnych elementów spawanych). Powoduje to eliminację niepożądanych naprężeń oraz lepsze tłumienie szkodliwych rezonansów. Stoliki wykonane są ze stali szlachetnej wraz z chromowanymi detalami, o bardzo dobrych właściwościach akustycznych, walorach  estetycznych oraz doskonałej jakości wykończenia.


Cechy wspólne modułów

  Półki - szkło hartowane (bezpieczne) przyciemnione, czarne, szlifowane i polerowane krawędzie  o wymiarach 470 x 440 x 6mm specjalnie przygotowane przez Firmę Pilkington Automotive Polska

  Kolce regulowane, kontrowane nakrętką ze stali nierdzewnej z możliwością wyboru kąta stożka (obracane) w zależności od ustawień modułów lub obciążeń.

Wkładki górne zawierają gniazda z wkrętami typu TORX, które po wykręceniu umożliwiają również ustawienie kolców stroną o mniej ostrym stożku ( zalecane do większych obciążeń)

 


Dane techniczne ( Tr-S1, Tr-S2 )

Konstrukcja: stal malowana proszkowo
Półki: hartowane szkło, kolor czarny
Maksymalne obciążenie półek Tr-S2

 • Dolna półka max do 25 kg
 • Górna półka max do 25 kg

Maksymalne obciążenie półek Tr-S1

 •  Do 3 modułów stawianych jeden na drugim
 •  Do 25 kg na jeden moduł

Do dużych obciążeń zaleca się stosować kolce o krótkim stożku.
Waga brutto: 23,5 kgWymiary

Moduł Tr-S1

Wymiary zewnętrzne

 • wysokość - 235 mm
 • szerokość - 560 mm

Wymiary wewnętrzne Max

 • wysokość - 190 mm
 • szerokość - 480 mm

Półka szklana gr. 6 mm  - 1 szt.
       
Moduł TR-S2
Wym.zewnętrzne

 • wysokość- 305 mm
 • szerokość - 560 mm

Wymiary wewnętrzne Max:

 • wysokość- 190 mm
 • szerokość - 480 mm

Półka szklana gr. 6 mm - 2 szt.Istnieje możliwość dokupienia podkładek pod kolce - patrz produkty powiązane.


Więcej informacji
Producent VAP
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:VAP TR-S1+TR-S2 Stolik Audio Hi-Fi Potrójny
Twoja ocena