Supra Bi-Line Kabel sygnałowy stereo

Cena dotyczy 1 m biezacego kabla ciętego ze szpuli.

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
40,00 zł

Supra produkuje wysokiej jakości kable od ponad 30 lat. W porównaniu do najczęściej droższych produktów konkurencji, kable Supra zdobyły imponującą liczbę nagród na całym świecie. Specjalistyczna prasa Hi-fi często wyraża się o kablach Supry jako o produktach High-End pod względem stosunku jakości do ceny. Filozofią firmy jest "nie tworzyć nonsensów" lecz produkty o najwyższej jak to jest tylko możliwe jakości. Łącząc kreatywność z opatentowanymi pomysłami SUPRA jest zawsze o krok do przodu.

 

Supra BiLine ekranowany kabel dla analogowych połączeń sygnałowych. Kabel składa się z dwóch par ekranowanych przewodów o niskiej pojemności elektrycznej i skutecznej redukcji szumów.  Dzięki temu idealnie nadaje się do transmisji sygnału na długie odległości np. do subwooferów (połączenia dwużyłowe lub połączenia Y)

 

Przykłady zastosowań

  • Połączenia Y ze wzmacniacza AV z jednym wyjściem do subwoofera z dwoma wejściami [1 x RCA - 2 x RCA]
  • Przy zastosowaniu wtyczki „mini plug” SUPRA MP-8 - połączenia komputera ze wzmacniaczem / amplitunerem AV [1 x Mini-Jack - 2 x RCA]
  • Przeznaczony do połączeń niezbalansowanych, zbalansowanych i półzbalansowanych [2 x RCA - 2 x RCA] [1x XLR - 1 x XLR] lub kombinacje.
 

Zalecane wtyki: SUPRA RCA-6, MP-8 i PPX.

 

Kable fabrycznie nowe, pochodzące od oficjalnego polskiego dystrybutora

 


 

Więcej informacji
Producent SUPRA
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Supra Bi-Line Kabel sygnałowy stereo
Twoja ocena