Sennheiser AMBEO Soundbar Plus

Najnowszy soundbar średniej wielkości z dźwiękiem 3D

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
Ostatnie sztuki!
Cena promocyjna 4 449,00 zł Normalna cena 7 149,00 zł

Najnowszy soundbar średniej wielkości z dźwiękiem 3D

Ciesz się wyjątkowym, wciągającym dźwiękiem oferowanym w jednym urządzeniu. Zapierające dech w piersiach wrażenia kinowe, które sprawią, że poczujesz gęsią skórkę: wieczory filmowe już nigdy nie będą takie same. Po prostu podłącz, skonfiguruj i ciesz się kinem w domu.

Cechy:

 • Poznaj system kina domowego 7.1.4 z wyjątkowym, wciągającym dźwiękiem dzięki najnowocześniejszej wirtualizacji -AMBEO-
 • Przetwarzanie treści stereo tworzy wyjątkową, wypełniającą pomieszczenie scenę dźwiękową
 • Wciągający dźwięk przestrzenny z wbudowanymi podwójnymi subwooferami 4” zapewnia niezrównane, piorunujące basy
 • Zaawansowana łączność z Bluetooth, Apple AirPlay 2, Spotify Connect, TIDAL Connect z wbudowanym Dolby Atmos i Google Chromecast
 • Automatyczna samokalibracja bada akustykę pomieszczenia i bezbłędnie dostosowuje brzmienie do każdego otoczenia
 • Wzmocnienie głosu pozwala na lepszą wyrazistość mowy, podczas gdy tryb nocny oferuje dyskretne słuchanie, a nawet opcję wyłączenia mikrofonu

 

Bądź w samym środku akcji

Niezrównane, wciągające wrażenia dźwiękowe bez żadnych dodatkowych komponentów.

Ciesz się własnym kinem domowym bez konieczności wypełniania pokoju wieloma głośnikami. AMBEO Soundbar Plus zapewnia wciągające wrażenia dźwiękowe w jednym, kompaktowym urządzeniu, które umieszcza Cię w samym centrum akcji.

Najnowocześniejsza technologia wirtualizacji AMBEO odtwarza pełny system kina domowego 7.1.4 z wbudowanymi podwójnymi subwooferami zapewniającymi piorunujące basy. Jest napędzany tą samą przełomową wirtualizacją 3D — opracowaną we współpracy ze światowym liderem w dziedzinie badań i rozwoju dźwięku, Instytutem Układów Scalonych IIS im. Fraunhofera — co AMBEO Soundbar Max.

 

Zadbamy o to, aby wszystko było idealne.

Zawsze najlepszy dźwięk, bez względu na to, gdzie jesteś i co oglądasz.

Zapierający dech w piersiach dźwięk bez skomplikowanego procesu konfiguracji. Nasza zaawansowana autokalibracja bada akustykę pomieszczenia z niezwykłą precyzją i dostosowuje się do każdego środowiska, podczas gdy automatyczny wybór ustawień wstępnych dostosowuje się do tego, co oglądasz. AMBEO Soundbar Plus generuje i ustawia wokół Ciebie siedem wirtualnych głośników, uzupełnionych czterema dodatkowymi głośnikami nad głową.

Przetwarzanie treści stereofonicznych dzięki wirtualizacji AMBEO na dźwięk przestrzenny tworzy wyjątkową scenę dźwiękową wypełniającą pomieszczenie. Wiele opcji EQ zapewnia najwyższą personalizację brzmienia w oparciu o Twoje specyficzne potrzeby.

 

Ciesz się teraz, bądź przygotowany na przyszłość.
Kompatybilny ze wszystkimi głównymi usługami przesyłania strumieniowego audio i wyposażony w zaawansowaną łączność.

Uzyskaj dostęp do AMBEO Soundbar | Plus z dowolnego urządzenia. Wiele opcji łączności i inteligentny interfejs użytkownika zapewniają pełną kompatybilność ze wszystkimi głównymi usługami strumieniowego przesyłania dźwięku, podczas gdy system operacyjny AMBEO | OS gwarantuje otwartość na przyszłe technologie dzięki regularnym aktualizacjom.

Kompatybilny z Dolby Atmos, DTS:X, MPEG-H i 360 Reality Audio. Zaawansowana łączność przez Bluetooth, Apple AirPlay 2, Spotify Connect, TIDAL Connect z wbudowanym Dolby Atmos i Google Chromecast.

Soundbar posiada wbudowaną Alexę*, a także współpracuje z Google Home* i Apple HomeKit. Wzmocnienie głosu pozwala na lepszą wyrazistość mowy, podczas gdy tryb nocny oferuje dyskretne słuchanie, a nawet opcję wyłączenia mikrofonu.

*W zależności od dostępności regionalnej i języka.

 

Płynne doświadczenie od początku do końca.
Najnowocześniejsze oprogramowanie sprawia, że najlepszy sprzęt jest jeszcze lepszy.

Intuicyjna aplikacja Smart Control i nasz interfejs sieciowy gwarantują płynną i przyjemną obsługę, w tym wiele ustawień dźwięku i korektora oraz wiele innych funkcji zaprojektowanych, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał AMBEO Soundbar | Plus.

Kompleksowa obsługa za pośrednictwem aplikacji i łatwa konfiguracja pozwalają cieszyć się soundbarem bez konieczności wykonywania skomplikowanych pierwszych kroków, a nasz interaktywny tryb demonstracyjny pozwala doświadczyć prawdziwie wciągającego dźwięku 3D zaraz po wyjęciu z pudełka.

 

Prawdziwe piękno.
Możesz ocenić, jak to zabrzmi już po samym wyglądzie.

Dzięki wzornictwu pasującemu do niesamowitej jakości dźwięku, AMBEO Soundbar | Plus posiada pochyloną górną plaszczyznę, która zapewnia lepszą interakcję z urządzeniem, a dynamiczny pasek LED dodaje odrobinę magii.

Soundbar zawiera DNA brzmienia Sennheiser. Siedem wysokiej klasy pełnozakresowych przetworników z aluminiowymi membranami zapewnia niewiarygodnie wysoką rozdzielczość i czyste średnie pasmo. Zamknięte komory mieszczą podwójne 4-calowe głośniki niskotonowe o długim skoku, które zapewniają basy o częstotliwości do 38 Hz.

 

AMBEO dostarcza technologie i rozwiązania audio 3D, które zapewniają najbardziej naturalny i wciągający dźwięk, jakiego kiedykolwiek doświadczyłeś.

Wszystko, co słyszysz w prawdziwym świecie, jest przestrzenne. Dzięki AMBEO firma Sennheiser dostarcza kompleksowe rozwiązania audio 3D, które pozwalają uzyskać najbardziej naturalne i wciągające wrażenia dźwiękowe w aplikacjach takich jak Home Audio 3D, nagrywanie i miksowanie dźwięku 3D, VR/XR i wystawy. AMBEO ma na celu umożliwienie słuchaczom doświadczania i kształtowania nowych perspektyw i rzeczywistości w dźwięku. Dzięki rozwiązaniom audio, które rejestrują i wzmacniają prawdziwe życie, takim jak AMBEO VR Mic, AMBEO wyposaża twórców treści w unikalne narzędzia, które wywierają trwały wpływ na ich odbiorców. Dla słuchaczy, którzy są spragnieni zapierających dech w piersiach emocji, technologia AMBEO i soundbary Sennheiser AMBEO przekształcają każdą chwilę w niezwykłe doznania dźwiękowe

 

Co w zestawie?

 • AMBEO Soundbar | Plus
 • Pilot z baterią litową
 • Wysokiej jakości kabel HDMI o dużej szybkości
 • Kabel zasilający
 • Instrukcja obsługi
 • Krótka instrukcja obsługi
 • Przewodnik bezpieczeństwa
 • Deklaracja zgodności

Dane techniczne:

Liczba głośników 9
Wzmacniacz 9 wzmacniaczy klasy D
Moc audio 400W (RMS)
Głośniki niskotonowe 2x 4" przetwornik stożkowy z celulozy
Głośniki szerokopasmowe 7x 2" przetwornik pełnozakresowy z aluminiowym stożkiem
Pasmo przenoszenia 38 - 20000 Hz
Procesor audio Quad Core 1,8GhZ SOC
Kompatybilność Dolby Atmos, DTS:X, MPEG-H, 360 Reality Audio, Apple AirPlay 2, Spotify Connect, TIDAL Connect, Google Chromecast
Bluetooth 5.0 Classic/BLE
Kodek audio Bluetooth AAC, SBCBT, LC3 (subwoofer)
Częstotliwość transmisji 2400 MHz do 2483,5 MHz
Kompatybilność Bluetooth A2DP, AVRCP, GATT
AUX IN 1x Stereo RCA
HDMI IN 2x HDMI 2.0a
HDMI TV (eARC) OUT 1x HDMI eARC (HDMI 2.1)
OPT IN 1x S/PDIF, częstotliwość próbkowania: do 192 kH
USB 1x gniazdo USB (typ A), do zasilania akcesoriów (urządzeń zewnętrznych): 5 V, 1 A;
ETHERNET 1x gniazdo Ethernet RJ-45
Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Mikrofon do kalibracji pomieszczenia 4 wbudowane mikrofony dalekiego pola o wysokiej precyzji
Wymiary Ok. 105,1 x 7,7 x 12,1 cm (ze stopkami)
Waga Ok. 6,3 kg
Zakres temperatur (praca) 0 °C do +40 °C
Wilgotność względna (praca) 10 - 90 %
Kolor Ciemny grafit
Więcej informacji
Producent SENNHEISER
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sennheiser AMBEO Soundbar Plus
Twoja ocena