Monitor Audio Apex A40 Gwarancja 5lat

Cena za 1 sztukę. Wyjątkowo wszechstronny głośnik A40 może być użyty, jako centralny (w pozycji poziomej) lub jako prawy, lewy bądź surround (w pozycji pionowej), co daje szerokie możliwości tworzenia systemu kina domowego. Dzięki dwóm wylotom bas-re...
Ocena:
90% of 100
DostępnośćW magazynie
Już od 2 790,00 zł

 

Cena za 1 sztukę.


 

Wyjątkowo wszechstronny głośnik A40 może być użyty, jako centralny (w pozycji poziomej) lub jako prawy, lewy bądź surround (w pozycji pionowej), co daje szerokie możliwości tworzenia systemu kina domowego. Dzięki dwóm wylotom bas-refleks zarówno niskie jak i średnie częstotliwości rozpraszane są daleko poza obudową, tworząc szerokie pole odsłuchowe (ważne dla osób siedzących z boku). Co więcej, jednopunktowe mocowanie przetworników od tyłu za pomocą śruby zapewnia solidne umocowanie go w obudowie i zapobiega rezonansom, zniekształceniom oraz wibracjom podczas pracy głośnika.

 Gładki profil i lakier fortepianowy doskonale komponują się z nowoczesnymi ekranami, a specjalnie zaprojektowany uchwyt daje możliwość zmiany kąta ustawienia w dół lub w górę  w zakresie 22,5 stopnia.
W konfiguracji z subwooferem AW-12 Apex 40 dostarczy zapierające dech w piersiach brzmienie rasowego systemu kina domowego.


Specyfikacja techniczna

Pasmo przenoszenia +/- 3 dB: 50 Hz – 35 kHz
Czułość (1W@1M): 90 dB
Przetworniki: 2 x 150 mm C-CAM® średnio/niskotonowy z RST®
1 x 25mm C-CAM® pozłacana kopułka wysokotonowa
Impedancja: 8 ohms
Maksymalne SPL: 116.8 dBA
Rekomendowana moc wzmacniacza (RMS): 50 –  200 W
Wylot basowy: Frontowy bass reflex. HiVE®II
Moc (RMS): 200 W
Pasmo zwrotnicy: 600Hz i 3.0 kHz
Wymiary (H x W x D): 610 x 140 x 100 mm
Waga: 6,85 kg


Zastosowane technologie

HiVe® II (High Velocity Reflex Port)
Port basowy o optymalizowany pod kątem szybkiego przepływu powietrza bez turbulencji. Wylot posiada wgłębienia, co przekłada się na swobodniejszy przepływ powietrza i redukcję turbulencji. Powietrze przepływa szybciej, czego rezultatem jest większy, mocniejszy i bardziej dynamiczny bas.

C-CAM wraz z RST (Rigid Surface Technology)
Powierzchnia przetwornika posiada dołki i przypomina piłeczkę golfową, natomiast wydłużony kształt stożka zapewnia większą odporność na mechaniczne siły. Dołki znacząco powiększają sztywność przetwornika i pozwalają na użycie technologii C-CAM. Kształt ten również rozprasza fale stojące, dzięki czemu poprawia się szybkość i dokładność dźwięku.

C-CAM® Tweeters (przetwornik wysokotonowy C-CAM)
Zaawansowane badania pozwoliły nam na optymalizację wyglądu i właściwości przetwornika wysokotonowego, dzięki czemu uzyskaliśmy o wiele wyższą skuteczność i szersze pasmo oraz czystość i detaliczność dźwięku. Przetwornik wysokotonowy C-CAM osiąga częstotliwość do 45 kHz co sprawdza się przy dźwięku ze źródeł High Definition.


Wykończenia

 


Piano Black Gloss

Piano White Gloss


Głośniki objęte są 5-letnią gwarancją polskiego dystrybutora Audio Center Poland.

Więcej informacji
Producent MONITOR AUDIO
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Monitor Audio Apex A40 Gwarancja 5lat
Twoja ocena