Kimber Kable 4 TC Przewód głośnikowy

Cena za 1 mb kabla ciętego ze szpuli.

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
179,00 zł

Już od ponad 25 lat, amerykańska firma Kimber Kable dostarcza miłośnikom muzyki, doskonałych przewodów do łączenia elementów elektronicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji mechanicznej, zastosowanym materiałom i charakterystycznym splotom przewodników, udało się firmie stworzyć połączenia, które bez żadnych strat przekazują sygnał między poszczególnymi urządzeniami toru audio.

Poczynając od najpopularniejszego kabla głośnikowego modelu 4PR, który sprzedał się na świecie w tysiącach kilometrów, a kończąc na, wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych, kablach z serii Kimber Select, produkty firmy zawsze stawiane są za wzór rzetelności i przeźroczystości reprodukcji dźwięku, w swoim przedziale cenowym.

Kimber Kable 4TC to przewód głośnikowy składający się z ośmiu linek z ultra czystej miedzi o konstrukcji VariStrandTM (przewodniki o różnych grubościach), po 4 w przeźroczystej i białej izolacji z teflonu. Przekrój wynosi 2 x 2,62mm2. Zapewnia szybki i bogaty, wypełniony szczegółami dźwięk.

 

Specyfikacja techniczna:

 

(Cp) (Cp) Pojemność równoległa: 362,0 pF @ 20 kHz
(Ls) Indukcyjność szeregowa: 0.715 μH @ 20 kHz
(Rdc) Rezystancja dla prądu stałego: 0,038 Ω
(Xt) Całkowita reaktancja: 0,071 Ω @ 20 kHz
Pasmo przenoszenia ± 0,5 dB dc – 500 kHz
Dostępne złącza: Spade
SBAN
Postmaster 25
Postmaster 33
Postmaster N3
WBT-0644
WBT-0645
WBT-0681 cu

 

Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od polskiego oficjalnego dystrybutora i jest objęty polską 24 miesięczną gwarancją!

Więcej informacji
Producent KIMBER KABLE
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kimber Kable 4 TC Przewód głośnikowy
Twoja ocena