iFi Audio SupaNova 1.8m kabel zasilajacy

DostępnośćW magazynie
Czas wysyłki 24 godziny
2 349,00 zł

Aktywny przewód zasilający iFi Audio SupaNova

Aktywny kabel zasilający od iFi to czystszy dźwięk.
Nasz wielopłaszczyznowy aktywny kabel zasilający eliminuje szumy z zaśmieconego zasilania sieciowego i dodaje wyrazistości Twoim ulubionym dźwiękom.

Dźwięk SilentPower.
Nowa seria iFi SilentPower radzi sobie z szumami sieciowymi, poprawiając wydajność systemu audio/AV

W naszej dziewięcioletniej historii stworzyliśmy wiele produktów „czystej energii”, ale jedyną rzeczą, której nie zrobiliśmy, jest specjalistyczny kabel zasilający IEC do domowych komponentów audio - aż do teraz!

SupaNova zapewnia dużą zmianę w stosunku do standardowych przewodów sieciowych. Dźwięk jest bardziej przejrzysty, przestrzenny i wyraźniejszy.

Ground Zero
SupaNova zawiera pięć przewodników, każdy wykonany z grubej, odlewanej w sposób ciągły miedzi OFHC (beztlenowej o wysokiej przewodności cieplnej), rozmieszczonych w geometrycznie zrównoważonej konfiguracji.

Dwie pary przewodów fazowych i neutralnych są umieszczone po obu stronach przewodu uziemiającego, który jest umieszczony w środku kabla. Przewód uziemiający jest ułożony w konfiguracji strzelby i nie jest skręcony jak inne kable sieciowe. Przewody pod napięciem i neutralny są ułożone w prawdziwie zbalansowanej konfiguracji, dzięki czemu ich pola magnetyczne doskonale się znoszą.

W rezultacie nie ma szczątkowego pola magnetycznego przyłożonego do środkowego przewodu uziemiającego i nie ma niepożądanego indukowanego napięcia na przewodniku uziemiającym - nazywamy ten projekt Ground Zero.

Przewód jest zakończony wytrzymałą, ale elastyczną polimerową osłoną zewnętrzną i wykonanymi na zamówienie audiofilskimi złączami iFi, w komplecie z 24-karatowymi pozłacanymi przewodami z miedzi beztlenowej.

SupaNova zawiera zastrzeżoną technologię Active Noise Cancellation II.

ANC II aktywnie eliminuje znacznie więcej szumów w całym zakresie częstotliwości niż produkt pasywny, nawet w niższych częstotliwościach. Używamy odwrotnego prądu szumowego, aby zniwelować szum w sygnale sieciowym. Sposób, w jaki to działa, jest porównywalny z technologią stosowaną w słuchawkach z redukcją szumów.

Główne Cechy/Specyfikacja Techniczna:

 • Bezprzewodowy system oczyszczania (WPS) znacznie redukuje zakłócenia linii energetycznej bez słyszalnych lub widocznych skutków ubocznych
 • Diagnostyka połączeń uziemienia
 • Wykrywanie polaryzacji zapewniające zawsze prawidłową polaryzację
 • Ochrona przeciwprzepięciowa, automatyczne wykrywanie i odcinanie obwodu w celu ochrony twojego sprzętu
 • Przeciwprzepięciowe zabezpieczenie nadnapięciowe (OSP) jest automatyczne wykrywanie i obwód odcięcia
 • Konstrukcja o stałej impedancji pomaga utrzymać czystość sieci elektrycznej wpływającej do każdego elementu wyposażenia w systemie audio lub zestawie AV
 • Redukcja szumów: > 40 dB (> 100x)
 • Ochrona przed przepięciami: max. 10 000 A przy 775 V / 8/20 us
 • Maksymalna wartość znamionowa pracy 10 A przy 250 V AC i 15 A przy 125 V AC
 • Długość: 1,8 m
 • Waga: UE - 690 g
Więcej informacji
Producent IFI AUDIO
Installments Santander 60 x 0.5%
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:iFi Audio SupaNova 1.8m kabel zasilajacy
Twoja ocena